EN

Atlas mačiek pre deti

Jana Sedláčková, Helena Haraštová


Spoznajte všetky druhy mačiek!
Či už máte mačacieho maznáčika doma, alebo tieto rozkošné potvorky iba nadovšetko zbožňujete, prezrite si náš obrázkový atlas. Predstavia sa vám v ňom tie najzaujímavejšie, najlenivejšie, najmaznavejšie a najdivokejšie mačacie plemená – od obyčajného európskeho kocúra cez hodvábnu peržanku až po nevšedného lykoia. A ak máte radi príbehy na dobrú noc, začítajte sa do mačacích novín, ktoré celý atlas dopĺňajú, s rozhovormi a reportážami zo života svetoznámych mačacích hrdinov a hrdiniek.

Informácie

Jazyk slovenčina
Prekladateľ Martina Antošová
Počet strán 108
EAN 9788000064369
Dátum vydania 6.5.2022
Vek od 6
Formát 230x280 mm
Vydavateľstvo ALBATROS
Hmotnosť 0,863
Typ kniha
Väzba viazaná s laminovaným poťahom

Predstavte si, že niektoré mačky majú rovno šesť prstov namiesto obvyklých piatich. Neťaháme vás za fúziky, je to skutočne tak! Či už máte mačacieho maznáčika doma, alebo tieto rozkošné potvorky iba nadovšetko zbožňujete, prezrite si náš obrázkový atlas. Predstavia sa vám v ňom tie najzaujímavejšie, najlenivejšie, najmaznavejšie a najdivokejšie mačacie plemená – od obyčajného európskeho kocúra cez hodvábnu peržanku až po nevšedného lykoia. Nie, nebojte sa, to nie je mačací vlkolak – iba tak vyzerá! A ak máte radi príbehy na dobrú noc, v pokoji sa zababušte pod deku a začítajte sa do mačacích novín, ktoré celý atlas dopĺňajú. Nájdete v nich množstvo príbehov, rozhovorov a reportáží zo života svetoznámych mačacích hrdinov a hrdiniek.

Súbory na stiahnutie

pdf Ukážka.pdf

Uživateľská recenzia

Žiadne užívateľské hodnotenia nie sú dostupné.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť
Autor knihy
Helena Haraštová

Helena Haraštová

Jako první z rodiny se narodila v Brně. Po gymnáziu vystudovala divadelní dramaturgii a anglistiku. Několik let se věnovala překládání a dramaturgické činnosti, poté se stala redaktorkou v nakladatelství B4U Publishing a tam se zamilovala do literární tvorby pro děti. Aktuální přehled o dění v této dynamické oblasti si udržuje také díky dceři Kateřině a synu Josefovi. Ráda cestuje a objevuje nová místa.
Zobraziť profil autora
NAPÍŠTE NÁM