EN

Vážení zákazníci, z dôvodu inventúry našej spoločnosti je sklad ZATVORENÝ. Expedícia objednávok bude obnovená v pondelok 12. 07. 2022.

Fotbalisti ze Zrůdic

Christian Tielmann


Tento fotbalový komiks udělá knihomola z každého, pro koho je čtení otrava!
Ben se chtěl stát členem FC Rudozub, ale stejně jako Ondru Kulína ho nepřijali. Ondra ale není jen tak obyčejný kluk – je to upír. A má další podivné kamarády, kteří chtějí hrát fotbal, stejně jako on a Ben. A tak založí vlastní mužstvo! Co na tom, že Ondra se na slunci rozpadá na prach, vlk Olda neumí ovládnout svůj vztek a dvojčata Potvůrkovic míč spíš zbaští, než by ho napálila do brány. Šance, že to Rudozubu pořádně natřou, nikdy neumírá!

Informácie

Ilustrátor Lisa Brennerová
Jazyk čeština
Prekladateľ Marek Sikora
Počet strán 64
EAN 9788025355657
Dátum vydania 24.2.2022
Vek od 7
Formát 145x205 mm
Vydavateľstvo Fragment
Hmotnosť 0,243
Typ kniha
Väzba viazaná s laminovaným poťahom

Tento fotbalový komiks udělá knihomola z každého, pro koho je čtení otrava!

Ben se chtěl stát členem FC Rudozub, ale kvůli jeho výšce ho nepřijali. Stejně jako Ondru Kulína. Ondra ale není jen tak obyčejný kluk – je to upír. A má další podivné kamarády, kteří chtějí hrát fotbal, stejně jako on a Ben. A tak založí vlastní mužstvo!

Co na tom, že Ondra se na přímém slunci rozpadá na prach, obránce vlk Olda neumí ovládnout svůj vztek a dvojčata Potvůrkovic míč spíš zbaští, než by ho napálila do brány. Šance, že to Rudozubu pořádně natřou, nikdy neumírá. Tak hurá na to!

Súbory na stiahnutie

pdf Ukážka.pdf

Uživateľská recenzia

Žiadne užívateľské hodnotenia nie sú dostupné.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť
NAPÍŠTE NÁM