EN

Garancia doručenia do Vianoc pri knihách s označením "Expedujeme ihneď":   🟢 Slovenská pošta    🟢 DPD    🟢 Packeta

Syn čarodejnice

Kelly Barnhill


Ponorte sa do knižného sveta mágie!
Ned a Tam sú synovia čarodejnice, jeden z nich sa však nešťastnou náhodou utopí. Všetci susedia sú presvedčení, že prežil nesprávny chlapec. No keď do dediny vtrhne kráľ lúpežníkov, aby ukradol hrniec s čarami, Ned ukáže nečakanú odvahu a pokúsi sa ochrániť čary, svoju rodinu aj celú dedinu. Počas putovania stretáva Áine, dcéru kráľa loupežníkov. Dokážu si navzájom dôverovať a spojiť sily, aby prešli nebezpečným čarovným lesom a zastavili zlo, ktoré ohrozuje svet?

Informácie

Ilustrátor Caren Limpens
Jazyk slovenčina
Prekladateľ Denisa Jahičová
Počet strán 344
EAN 9788056631829
Dátum vydania 25.11.2022
Vek od 11
Formát 145x205 mm
Vydavateľstvo ALBATROS
Hmotnosť 0,55
Typ kniha
Väzba viazaná s laminovaným poťahom

Ned a Tam sú synovia čarodejnice. Ich matka stráži čary, ktoré ukrýva v hlinenom hrnci v pivnici. Čary sú nebezpečné a ich sila sa dá len ťažko spútať.

Jeden z bratov sa však nešťastnou náhodou utopí. Všetci susedia sú presvedčení, že prežil nesprávny chlapec. No keď do dediny vtrhne kráľ lúpežníkov, aby ukradol hrniec s čarami, Ned preukáže nečakanú odvahu a pokúsi sa ochrániť čary, svoju rodinu aj celú dedinu. Počas putovania stretáva Áine, dcéru kráľa loupežníkov, ktorej v hlave stále znejú posledné slová jej matky na smrteľnej posteli: „Nesprávny chlapec ti zachráni život a ty zachrániš jeho.“

A tak sa začína ich spoločné dobrodružstvo. Dokážu si však navzájom dôverovať a spojiť sily, aby prešli nebezpečným čarovným lesom a zastavili zlo, ktoré ohrozuje svet?

Silný a dojemný fantasy príbeh o priateľstve, okorenený štipkou mágie.

Súbory na stiahnutie

pdf Ukážka.pdf

Uživateľská recenzia

Žiadne užívateľské hodnotenia nie sú dostupné.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť
NAPÍŠTE NÁM