EN

Neverím vlastným očiam

Tarzanky, škriatkovia a jednorožce

Zuzana Štelbaská


Čo robiť, keď zavrú školu? No predsta hľadať Tarzanky a škriatkov! Nová kniha od bestsellerovej Zuzany Štelbaskej.
Kto sú Tarzanky? A ako to, že sa Zozo zjavili práve teraz? To ony zariadili, že sa nemusí ísť do školy? Tento príbeh sa skutočne stal. Druháčka Zozo jedného dňa zbadá v záhrade skutočnú Tarzanku – zvláštnu a tajomnú dievčinku s mačacími ušami a mačacím chvostom. Začne si s ňou vymieňať odkazy a márne sa snaží prísť na to, čo jej chce drobná lúčna bytôstka povedať. Zozo spolu s bratom, piatakom Fifom, prežijú s Tarzankami, škriatkami a jednorožcami dobrodružstvo, na ktoré nikdy nezabudnú...

Informácie

Ilustrátor Ján Kurinec
Jazyk slovenčina
Počet strán 200
EAN 9788056636893
Dátum vydania 10.11.2023
Vek od 9
Formát 170x243 mm
Vydavateľstvo ALBATROS
Hmotnosť 0,75
Typ kniha
Väzba viazaná s laminovaným poťahom

Kto sú Tarzanky? A ako to, že sa Zozo zjavili práve teraz? To ony zariadili, že sa nemusí ísť do školy? Tento príbeh sa skutočne stal. Druháčka Zozo jedného dňa zbadá v záhrade skutočnú Tarzanku – zvláštnu a tajomnú dievčinku s mačacími ušami a mačacím chvostom. Začne si s ňou vymieňať odkazy a márne sa snaží prísť na to, čo jej chce drobná lúčna bytôstka povedať. Ešte šťastie, že sa práve vtedy zavreli školy a Zozo spolu s bratom, piatakom Fifom, prežijú s Tarzankami, škriatkami a jednorožcami dobrodružstvo, na ktoré nikdy nezabudnú.

Súbory na stiahnutie

pdf Ukážka.pdf

Uživateľská recenzia

Žiadne užívateľské hodnotenia nie sú dostupné.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť
Autor knihy
Zuzana Štelbaská

Zuzana Štelbaská

Autorka, prekladateľka a čitateľka kníh pre deti a mládež. Od pätnástich rokov pôsobí v médiách. Vytvorila stovky magazínov, moderovala živé vysielania a prenosy z východného Slovenska, podieľala sa na medzinárodných koprodukciách organizácií Circom Regional a EBU, za ktoré získala niekoľko novinárskych cien. Ako dramaturgička a scenáristka sa podieľala na mnohých detských a tínedžerských programoch. Dnes pôsobí ako šéfdramatugička magazínu Reflex pre TV Markíza. Podľa jej knihy Mami, kúp mi psa vznikol rovnomenný seriál pre RTVS. Je autorkou mnohých úspešných kníh pre deti, medzi ktoré patrí séria Záchranná stanica inšpirovaná príbehmi zvieratiek zo stanice v Zázrivej, za zmienku stoja aj jej knižky pre najmenších Stane sa zázrak a Na koniec sveta, ktoré ilustroval Adrián Macho či séria pre mladých s knihami 14-roční a 15-roční.
Zobraziť profil autora
NAPÍŠTE NÁM