EN

Pieseň sirény

Alexandra Christo


Ona je princezná sirén, on sirény loví. Medzi nenávisťou a láskou je však tenká hranica.
Princezná Lira patrí do kráľovskej rodiny sirén a v svojej zbierke má srdcia sedemnástich princov. Kráľovná morí ju za trest premení na človeka, Lira stratí čaro svojej piesne a musí kráľovnej priniesť srdce princa Eliana. Ten považuje lov sirén za svoje poslanie. Jedného dňa z oceána zachráni dievča, ktoré mu sľúbi, že mu pomôže nájsť kľúč k zničeniu všetkých sirén. Môže jej skutočne dôverovať?

Informácie

Jazyk slovenčina
Prekladateľ Veronika Lašová
Počet strán 352
EAN 9788056634448
Dátum vydania 28.7.2023
Vek od 15
Formát 130x200 mm
Vydavateľstvo COOBOO
Hmotnosť 0,36
Typ kniha
Väzba brožovaná lepená s chlopňami

Princezná Lira patrí do kráľovskej rodiny sirén a je zo všetkých najvražednejšia. V svojej zbierke má srdcia sedemnástich princov, vďaka čomu si ju v celom mori vážia. Až kým ju cesty osudu nedonútia spáchať neplánovanú vraždu. Kráľovná morí za trest premení svoju dcéru na niečo, čo sa sirénam hnusí zo všetkého najviac – na človeka. Lira, ktorá stratila čaro svojej piesne, musí Kráľovnej morí do zimného slnovratu priniesť srdce princa Eliana, inak zostane človekom navždy.

Jediné miesto, ktoré princ Elian nazýva domovom, hoci je dedičom najmocnejšieho kráľovstva na svete, je oceán. Lov sirén je viac než len odporný koníček, považuje ho za svoje poslanie. Keď z oceána zachráni topiace sa dievča, stane sa pre neho dôležitejšie, ako sa na prvý pohľad zdá. Dievčina sľúbi, že mu pomôže nájsť kľúč k zničeniu všetkých sirén. Môže jej skutočne dôverovať? Čo všetko musí Elian podstúpiť, aby nadobro zničil najväčšieho nepriateľa ľudí?

Súbory na stiahnutie

pdf Ukážka.pdf

Uživateľská recenzia

Žiadne užívateľské hodnotenia nie sú dostupné.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť
Autor knihy
Alexandra Christo

Alexandra Christo

Alexandra Christo mala štyri roky, keď sa rozhodla písať knihy, potom ako jej učiteľ povedal, že sa nemôže stať vílou. Vyštudovala kreatívne písanie a pracuje v Londýne ako copywriterka – vyznieva to dospelejšie, ako sa ona sama cíti. Keď nefantazíruje o nových príbehoch, kupuje vankúše alebo sa len tak túla mestom a vyhľadáva niečo pod zub. Alexandra žije v Hertfordshire v Anglicku s množstvom kaktusov (tie jediné totiž dokáže udržať pri živote).
Zobraziť profil autora
NAPÍŠTE NÁM