EN

Cesta za jednorožcami 1 - Mapa stratených jednorožcov

Cerrie Burnellová


Mágia, dobrodružstvo a jednorožce, všetko v jednej knižke!
Vo svete zabudnutých kúziel a neviditeľných jednorožcov sú ľudia, ktorí tieto bájne zvieratá vidia. Volajú sa pátrači. Elodie zistí, že je jednou z nich. Elodie Hopková vyrastá v rušnom meste a myslí si, že už zažila všetko. Nikdy však nevidela jednorožca... až teraz. Cíti aj jeho zázračnú moc. Ako keby medzi nimi existovalo zvláštne puto.Nevšedné zážitky však so sebou prinášajú aj nebezpečenstvo. Elodie si musí uvedomiť, či je pripravená riskovať a ochraňovať svojho jednorožca za každú cenu.

Informácie

Číslo dielu 1
Jazyk slovenčina
Prekladateľ Eva Piarová
Počet strán 160
EAN 9788056633946
Dátum vydania 12.5.2023
Vek od 8
Formát 130x200 mm
Vydavateľstvo ALBATROS
Typ kniha
Väzba viazaná s laminovaným poťahom

Vo svete zabudnutých kúziel a neviditeľných jednorožcov sú ľudia, ktorí tieto bájne zvieratá vidia. Volajú sa pátrači. Elodie zistí, že je jednou z nich.

Elodie Hopková vyrastá v rušnom meste a myslí si, že už zažila všetko. Až na to, že nikdy predtým nevidela jednorožca... až teraz. A nielen to – cíti aj jednorožcovu zázračnú moc. Ako keby medzi nimi existovalo zvláštne puto.

Vďaka týmto vzrušujúcim schopnostiam zažíva dievčatko mnohé dobrodružstvá. Čo je však hošie – neprinášajú so sebou len nevšedné zážitky, ale aj nebezpečenstvo. Elodie si musí uvedomiť, či je pripravená riskovať a ochraňovať svojho jednorožca za každú cenu.

Súbory na stiahnutie

pdf Ukážka.pdf

Uživateľská recenzia

Žiadne užívateľské hodnotenia nie sú dostupné.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť
NAPÍŠTE NÁM