EN

Poštový škriatok Kiežbysitubol

Alexandra Page


Rozprávka, ktorá vás prenesie do čarovného Londýna minulých čias!
V Londýne zahalenom smogom sa nezadržateľne blížia Vianoce. Penny Blacková je však osamelejšia než kedykoľvek predtým. Jej mama je preč a strýko Frank je zaneprázdnený riadením pošty. Všetko sa zmení, keď Penny v noci na pošte objaví malé chlpaté hovoriace stvorenie. A tak sa zoznámi s Kiežbysitubolom, poštovým škriatkom, ktorý ju zavedie do tajného sveta ukrytého v tuneloch pod ulicami mesta. Dokáže im Penny pomôcť a zachrániť ohrozené Vianoce?

Informácie

Jazyk slovenčina
Prekladateľ Laura Sirotňáková
Počet strán 248
EAN 9788056632512
Dátum vydania 18.11.2022
Vek od 8
Formát 145x205 mm
Vydavateľstvo ALBATROS
Hmotnosť 0,44
Typ kniha
Väzba viazaná s laminovaným poťahom

Píše sa rok 1952 a v Londýne zahalenom smogom sa nezadržateľne blížia Vianoce. Penny Blacková je však osamelejšia než kedykoľvek predtým. Jej mama je preč a strýko Frank, u ktorého Penny býva, je zaneprázdnený riadením pošty.

Všetko sa zmení, keď Penny v noci na pošte objaví malé chlpaté hovoriace stvorenie, ktoré sa snaží utiecť s listom. A tak sa zoznámi s Kiežbysitubolom, poštovým škriatkom, ktorý ju zavedie do fascinujúceho tajného sveta ukrytého v tuneloch pod ulicami mesta. Žijú tu malí triediči, ktorí svoj život zasvätili záchrane stratených listov. Tentoraz sú však vo vážnom nebezpečenstve, a nielen kvôli potkanom, ktoré si na nich brúsia zuby…

Dokáže im Penny pomôcť a zachrániť ohrozené Vianoce?

Súbory na stiahnutie

pdf Ukážka.pdf

Uživateľská recenzia

Žiadne užívateľské hodnotenia nie sú dostupné.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť
NAPÍŠTE NÁM