EN

Adam a Eva

Peter Derňár


Nový desivý a napínavý krimi román slovenského autora Petra Derňára.
Utiecť pred minulosťou, nechať za sebou všetko zlé a začať odznova. Kto by to aspoň raz za čas nechcel?! Manželia Adam s Evou sa rozhodnú skočiť do nového života. Bratislavský panelák vymenia za vilu na okraji Malých Karpát. Lenže všetko akoby bolo proti nim. Obrovská stavba ich požiera, cítia sa v nej stratení a prenasledovaní všadeprítomným prievanom, čudnými susedmi a pozorovaní okolitým lesom. A keď jedného dňa za nevysvetliteľných okolností zmiznú ich deti, pochopia, že je naozaj zle.

Informácie

Jazyk slovenčina
Počet strán 296
EAN 9788056631546
Dátum vydania 28.10.2022
Vek od 18
Formát 130x200 mm
Vydavateľstvo Lindeni
Hmotnosť 0,44
Typ kniha
Väzba viazaná s papier. poťahom s lam. prebal

Utiecť pred minulosťou, nechať za sebou všetko zlé a začať odznova. Kto by to aspoň raz za čas nechcel?! Manželia Adam s Evou sa rozhodnú skočiť do nového života veľmi nekompromisne. Bratislavský panelák vymenia za vilu na okraji Malých Karpát dostatočne ďaleko od hlavného mesta a z celej sily tu budujú rajskú záhradu pre seba i svoje dve malé deti. Lenže všetko akoby bolo proti nim. Obrovská stavba ich postupne požiera, cítia sa v nej stratení a prenasledovaní všadeprítomným prievanom, atakovaní čudnými susedmi a pozorovaní okolitým lesom. Môžu za všetko ľudia, ktorým sa rozhodli dať zbohom, alebo je príčina v dome, ktorý musel navrhnúť šialený architekt? Chránia stále novými klamstvami seba alebo šťastie toho druhého? Odkedy začali odznova, bojujú o zdravý rozum i holé životy. A keď jedného dňa za nevysvetliteľných okolností zmiznú ich deti, pochopia, že je naozaj zle.

Súbory na stiahnutie

pdf Ukážka.pdf

Uživateľská recenzia

Žiadne užívateľské hodnotenia nie sú dostupné.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť
Autor knihy
Peter Derňár

Peter Derňár

Narodil sa v Nitre a vyrastal v Palárikove, ktoré sa stalo aj dejiskom jeho knižnej prvotiny Škrabot. Po absolvovaní novozámockého gymnázia vyštudoval na Filozofickej fakulte UK v Bratislave odbor filozofia, slovenský jazyk a literatúra. Je laureátom scenáristickej súťaže Cena Tibora Vichtu v kategórii Internetový seriál, pričom na základe jeho scenárov následne vznikol v televízii JOJ 24-dielny internetový seriál Old Bojs. Svoju prvú zbierku poviedok napísal ako štvrták na základnej škole, za jednu z nich bol ocenený v celoštátnej súťaži, ktorá dávno neexistuje. Viac ako dvadsať rokov pracuje ako novinár. S manželkou a dcérou žije v Bratislave.
Zobraziť profil autora

Recenzia médii

laska ku kniham - Adam a Eva

k máte chuť na príbeh so strašidelne-záhadnou atmosférou s pera slovenského autora, práve ste naň narazil. Peter Derňár ma dostal už v tajuplnom prológu, okamžite som potrebovala vedieť, čo sa bude diať, a ani som sa nenazdala, a bola som v polovici knihy riešiac jednu pekelnejšiu situáciu za druhou. Manželský pár, Adam a Eva, sa môže sprvu javiť idylicky, no keď sa do ich vzťahu zahĺbite o kús...
NAPÍŠTE NÁM