EN

Garancia doručenia do Vianoc pri knihách s označením "Expedujeme ihneď":   🟢 Slovenská pošta    🟢 DPD    🟢 Packeta

Šesť žien Henricha VIII. B1/B2 (AJ-SJ)

angličtina / slovenčina

Sabrina D. Harris


Naučte sa angličtinu zábavnou formou!
Prečítajte si v slovenskej a anglickej verzii príbehy šiestich manželiek Henricha VIII., ktoré sa dostali až na vrchol spoločenského rebríčka, aby napokon neraz padli až na samé dno a čelili hnevu čoraz paranoidnejšieho kráľa. Kniha je určená pre mierne pokročilých študentov angličtiny, ktorí si popri učení sa cudzieho jazyka čítaním môžu rozšíriť aj svoje vedomosti o histórii Anglicka. Audionahrávku vo formáte mp3, na ktorej príbehy rozpráva rodený hovoriaci, nájdete na webe vydavateľstva.

Informácie

Ilustrátor Karolína Wellartová
Jazyk angličtina
Prekladateľ Tomáš Čačko
Počet strán 192
EAN 9788056636114
Dátum vydania 20.10.2023
Vek od 15
Formát 145x205 mm
Vydavateľstvo Lindeni
Hmotnosť 0,27
Typ kniha
Väzba brožovaná lepená

Prečítajte si v slovenskej a anglickej verzii príbehy šiestich manželiek Henricha VIII., ktoré sa dostali až na vrchol spoločenského rebríčka, aby napokon neraz padli až na samé dno a čelili hnevu čoraz paranoidnejšieho kráľa. Ich životy boli popretkávané snahou získať si priazeň svojho manžela túžiaceho po mužskom dedičovi a nemilosrdnými intrigami odohrávajúcimi sa na kráľovskom dvore v tudorovskom Anglicku.

Kniha je určená pre mierne pokročilých študentov angličtiny, ktorí si popri učení sa cudzieho jazyka čítaním môžu rozšíriť aj svoje vedomosti o histórii Anglicka a dozvedieť sa viac o jednej z najzaujímavejších etáp jeho dejín. Slovenský zrkadlový preklad umožní čitateľovi skontrolovať, či cudzojazyčnému textu správne porozumel.

Audionahrávku vo formáte mp3, na ktorej príbehy rozpráva rodený hovoriaci, nájdete na webe vydavateľstva.

Uživateľská recenzia

Žiadne užívateľské hodnotenia nie sú dostupné.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť
NAPÍŠTE NÁM