EN

Dusty 5: Nebezpečné prázdniny

Jan Andersen


Nová časť psíčkarskej akčnej série pre deti!
Prázdniny pri mori! Paul s Dustym sú najšťastnejšou dvojicou na svete, keď môžu dlhé hodiny šantiť na pláži a podnikať dobrodružné výpravy. Jedného dňa sa však stanú svedkami nevšednej príhody – záhadný muž vyloví z mora balíček, ktorý priniesol príliv. Bola to náhoda alebo vopred pripravená akcia? Čo sa v ňom ukrýva a čo o tom všetkom vie miestne dievča Júlia?

Informácie

Číslo dielu 5
Jazyk slovenčina
Séria Dusty
Prekladateľ Dana Petrigáčová
Počet strán 160
EAN 9788056633557
Dátum vydania 5.5.2023
Vek od 10
Formát 145x205 mm
Vydavateľstvo Fragment
Hmotnosť 0,362
Typ kniha
Väzba viazaná s laminovaným poťahom

Prázdniny pri mori! Paul s Dustym sú najšťastnejšou dvojicou na svete, keď môžu dlhé hodiny šantiť na pláži a podnikať dobrodružné výpravy. Jedného dňa sa však stanú svedkami nevšednej príhody – záhadný muž vyloví z mora balíček, ktorý priniesol príliv. Bola to náhoda alebo vopred pripravená akcia? Čo sa v ňom ukrýva a čo o tom všetkom vie miestne dievča Júlia? Keď s Paulom spoja sily, začínajú rozmotávať klbko podozrivých machinácií, do ktorých je zrejme zapletený aj miestny policajt. Bezstarostné prázdniny na idylickom ostrove sa menia na nebezpečnú detektívnu akciu.

Súbory na stiahnutie

pdf Ukážka.pdf

Ďalšie tituly z rady "Dusty"

Uživateľská recenzia

Žiadne užívateľské hodnotenia nie sú dostupné.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť
Autor knihy
Jan Andersen

Jan Andersen

Jan Andersen je spisovateľský pseudonym Wolframa Hänela. Vyštudoval germanistiku a anglistiku na univerzite v Berlíne. Pracoval ako grafik, fotograf, dramaturg či textár. Od roku 1987 píše knihy pre dospelých aj deti. Na svojom konte má samostatne alebo v spoluautorstve viac ako 120 kníh, ktoré boli preložené do 30 jazykov. V slovenskom jazyku vyšli jeho príbehy o odvážnom psíkovi a jeho pánovi v sérii Dusty.
Zobraziť profil autora
NAPÍŠTE NÁM