EN

Malý princ A1/A2 (AJ-SJ)

angličtina / slovenčina

Dana Olšovská


Angličtina hravo s obľúbeným čarovným príbehom.
Príbeh o stretnutí letca, ktorého lietadlo havarovalo v africkej púšti, a malého chlapca z ďalekej planéty je vhodný pre čitateľov všetkých generácií. V publikácii nájdete upravenú verziu rozprávky, ktorá je prerozprávaná jednoduchou angličtinou. Kniha je výbornou voľbou pre začínajúcich čitateľov, či už dieťaťa, alebo dospelého. Na každej strane nájdete slovenský zrkadlový preklad, ktorý vám umožní obratom skontrolovať, či cudzojazyčnému textu rozumiete správne.

Informácie

Jazyk angličtina
Počet strán 88
EAN 9788056625071
Dátum vydania 23.9.2022
Vek od 15
Formát 145x205 mm
Vydavateľstvo Lindeni
Hmotnosť 0,15
Typ kniha
Väzba brožovaná lepená

Príbeh o stretnutí letca, ktorého lietadlo havarovalo v africkej púšti, a malého chlapca z ďalekej planéty je vhodný pre čitateľov všetkých generácií. Vyzýva nás k premýšľaniu nad otázkami dobra a zla a hľadania podstaty priateľstva, skutočnej krásy a zodpovednosti za tých, ktorých máme radi. Antoina de Saint-Exupéryho, francúzskeho spisovateľa, novinára a pilota, k napísaniu Malého princa inšpirovala skutočná havária v Líbyjskej púšti.

Kniha bola po prvýkrát vydaná v roku 1943. Odvtedy sa Malý princ dočkal prekladov do viac ako 360 jazykov a je po Biblii druhou najprekladanejšou knihou na svete.

V publikácii nájdete upravenú verziu rozprávky, ktorá je prerozprávaná jednoduchou angličtinou. Kniha je výbornou voľbou pre začínajúcich čitateľov, či už dieťaťa, alebo dospelého. Na každej strane nájdete slovenský zrkadlový preklad, ktorý vám umožní obratom skontrolovať, či cudzojazyčnému textu rozumiete správne.

Audionahrávku vo formáte MP3, na ktorej text v angličtine rozpráva rodený hovorca, nájdete na stránkach vydavateľstva.

Uživateľská recenzia

Žiadne užívateľské hodnotenia nie sú dostupné.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť
NAPÍŠTE NÁM