EN

Garancia doručenia do Vianoc pri knihách s označením "Expedujeme ihneď":   🟢 Slovenská pošta    🟢 DPD    🟢 Packeta

Mauglí A1/A2 (AJ-SJ)

Dana Olšovská


Zdokonaľte sa v cudzom jazyku vďaka známym príbehom.
Učte sa po anglicky s chlapcom, ktorý sa ocitol sám v divočine napospas džungli. Malý chlapec Mauglí stratil rodičov a objavil útočisko v jaskyni vlkov. Príbeh o Mauglím je spracovaný pre začínajúcich čitateľov, ktorí si chcú vyskúšať, ako si poradia so súvislým textom v angličtine. Slovenský zrkadlový preklad čitateľovi umožní obratom skontrolovať, či cudzojazyčnému textu správne porozumel. Cvičenia na konci knihy sú vhodné na overenie základných znalostí.

Informácie

Ilustrátor Aleš Čuma
Jazyk angličtina
Prekladateľ Tomáš Čačko
Počet strán 80
EAN 9788056634295
Dátum vydania 23.6.2023
Vek od 15
Formát 145x205 mm
Vydavateľstvo Lindeni
Hmotnosť 0,14
Typ kniha
Väzba brožovaná lepená

Učte sa po anglicky s chlapcom, ktorý sa ocitol sám v divočine napospas džungli. Malý chlapec Mauglí stratil rodičov a objavil útočisko v jaskyni vlkov. V pralese našiel rodinu a verných kamarátov, ale aj úhlavného nepriateľa, kráľovského bengálskeho tigra Šér Chána, ktorý nenávidí ľudí a sníva len o tom, ako Mauglího uloviť. Súboj chlapca a tigra sa tak zdá byť nevyhnutný...

Príbeh o Mauglím je spracovaný pre začínajúcich čitateľov, ktorí si chcú vyskúšať, ako si poradia so súvislým textom v angličtine. Úroveň jazyka v publikácii je vhodná pre začiatočníkov a mierne pokročilých študentov. Slovenský zrkadlový preklad čitateľovi umožní obratom skontrolovať, či cudzojazyčnému textu správne porozumel. Cvičenia na konci knihy sú vhodné na overenie základných znalostí.

Prežite s Mauglím jeho neobyčajný príbeh a dozviete sa, či sa mu podarilo hrozivého Šér Chána premôcť.

Uživateľská recenzia

Žiadne užívateľské hodnotenia nie sú dostupné.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť
NAPÍŠTE NÁM