EN

Vážení zákazníci, z dôvodu inventúry je sklad ZATVORENÝ. Vaše objednávky budú expedované od 15.07.2024. Využite skvelú zľavu počas inventúry!

Enola Holmesová: Prípad zmiznutého markíza - KOMIKS

Serena Blascová


Enola v komikse! Mladšia sestra Sherlocka Holmesa je rovnakým postrachom všetkých zločincov!
Nádherne ilustrované komiksové spracovanie 1. časti knižnej série Nancy Springerovej. Enola, mladšia sestra Sherlocka Holmesa, v deň svojich štrnástych narodenín zistí, že jej mama zmizla a jediné, čo jej zanechala, je kniha o symbolizme kvetov a zošit s rébusmi. Keďže ju bratia plánujú poslať do dievčenského internátu, Enole nezostáva nič iné, len ujsť. Dobrodružný útek sa však čoskoro zvrtne a Enola sa ocitne v temných a špinavých uličkách Londýna – navyše zapletená do únosu mladého markíza.

Informácie

Jazyk slovenčina
Prekladateľ Jana Števlíková
Počet strán 64
EAN 9788056636374
Dátum vydania 3.11.2023
Vek od 9
Formát 210x270 mm
Vydavateľstvo Fragment
Hmotnosť 0,474
Typ kniha
Väzba viazaná s laminovaným poťahom

Enola Holmesová, mladšia sestra Sherlocka Holmesa, v deň svojich štrnástych narodenín zistí, že jej mama zmizla a jediné, čo dcére zanechala, je kniha o symbolizme kvetov a zošit s rébusmi. Keďže ju starší bratia Mycroft a Sherlock plánujú poslať do dievčenského internátu, aby sa z nej stala slušne vychovaná mladá dáma, Enole nezostáva nič iné, len ujsť. Musí využiť všetok svoj um, aby prekabátila takého brilantného detektíva, akým je Sherlock Holmes.

Dobrodružný útek sa však čoskoro zvrtne a Enola sa ocitne v temných a špinavých uličkách Londýna – navyše zapletená do únosu mladého markíza.

Podarí sa jej uniknúť bratom, nájsť mamu, strateného markíza a vytvoriť si život podľa vlastných predstáv?

Nádherne ilustrované komiksové spracovanie 1. časti knižnej série Nancy Springerovej.

Súbory na stiahnutie

pdf Ukážka.pdf

Ďalšie tituly z rady "Enola Holmesová"

Uživateľská recenzia

Žiadne užívateľské hodnotenia nie sú dostupné.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť
Autor knihy
Serena Blascová

Serena Blascová

Serena Blascová se narodila ve Francii, vystudovala obor užitého umění v Aix-en-Provence a poté pracovala jako grafická designérka. V roce 2014 vydala svůj první komiks a o rok později začala ilustrovat adaptaci série románů o Enole Holmesové autorky Nancy Springerové.
Zobraziť profil autora
NAPÍŠTE NÁM