EN

Vážení zákazníci, z dôvodu inventúry je sklad ZATVORENÝ. Vaše objednávky budú expedované od 15.07.2024. Využite skvelú zľavu počas inventúry!

Muž, ktorý šiel po kľukatých cestách

Agnes Martin-Lugand


Rodinná odysea o pokrvných vzťahoch a putách srdca
Rodinná odysea o pokrvných vzťahoch a putách srdca Gary sníva o tom, že si založí rodinu. Ivan pred tou svojou utiekol. Sú priatelia, hoci o minulosti toho druhého nič nevedia. Keď sa Gary rozhodne vrátiť do Francúzska, Ivan ho požiada, aby vyhľadal jeho ženu, ktorú pred siedmimi rokmi opustil. Erin viac nechce čakať na muža, ktorý od nej odišiel, a začne žiť odznova. Flirtuje s príťažlivým potápačom, ktorý sa len nedávno prisťahoval do mesta. Netuší však, že minulosť na ňu stále nezabudla...

Informácie

Jazyk slovenčina
Prekladateľ Zuzana Szabóová
Počet strán 408
EAN 9788056641125
Dátum vydania 16.8.2024
Vek od 18
Formát 115x185 mm
Vydavateľstvo Lindeni
Typ kniha
Väzba viazaná s papier. poťahom s lam. prebal

Rodinná odysea o pokrvných vzťahoch a putách srdca

Gary sníva o tom, že si založí rodinu. Ivan pred tou svojou utiekol. Zoznámia sa na ostrove uprostred Indického oceána a stanú sa z nich priatelia, hoci o minulosti toho druhého nič nevedia. Keď sa Gary rozhodne vrátiť do Francúzska, Ivan ho požiada o zvláštnu láskavosť: aby sa vybral do Saint-Malo a zašiel za ženou, ktorú pred siedmimi rokmi bez slova opustil.

Erin sa po siedmich rokoch konečne rozhodne, že prestane čakať na svojho muža ako Penelopa na Odysea, a začne žiť odznova. Spolu s rodinou premýšľa, ako premenovať bar, ktorý kedysi viedla so svojím mužom, a zároveň sa odváži flirtovať s príťažlivým potápačom, ktorý sa len nedávno prisťahoval do mesta. Ešte však netuší, že minulosť na ňu stále nezabudla...

Súbory na stiahnutie

pdf Ukážka.pdf

Uživateľská recenzia

Žiadne užívateľské hodnotenia nie sú dostupné.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť
Autor knihy
Agnes Martin-Lugand

Agnes Martin-Lugand

Agnès Martin-Lugand sa narodila v roku 1979 vo francúzskom prístavnom meste Saint-Malo. Predtým ako začala písať knihy, pracovala ako psychologička. Jej debutom bol román Šťastní ľudia čítajú a pijú kávu a v jej rodnom Francúzsku aj po celom svete zaznamenal veľký úspech. V slovenskom jazyku vyšli aj jej ďalšie romány, napríklad Smútok lásku neodplaví, Kvapka šťastia v rannej káve či Život je ľahký, nerob si starosti. Patrí medzi najúspešnejšie francúzske prozaičky, jej romány boli preložené do viac ako štrnástich jazykov a ich predaje prekročili hranicu dvoch miliónov kusov.
Zobraziť profil autora
NAPÍŠTE NÁM