EN

Tajomná lekáreň - Záhada čierneho kvetu

Anna Ruhe


Podarí sa obľúbeným hrdinom nájsť meteoritový prášok a zachrániť voňavú lekáreň?
Luci Alvensteinová má tajomstvo. Hlboko pod ich domom sa ukrýva neobyčajná miestnosť – voňavá lekáreň! Tu sa vyrábajú magické vône, v ktorých drieme obrovská moc. No jedného dňa zmizne vzácny meteoritový prášok, tá najdôležitejšia prísada. Bez nej nedokážu vyrobiť žiadnu vôňu, a tak nebudú môcť oslobodiť Matsovho otca spod vplyvu Bezcitnej vône...

Informácie

Jazyk slovenčina
Prekladateľ Silvia Ivanidesová
Počet strán 280
EAN 9788056638323
Dátum vydania 16.2.2024
Vek od 10
Formát 145x205 mm
Vydavateľstvo Fragment
Hmotnosť 0,463
Typ kniha
Väzba viazaná s laminovaným poťahom

Luci Alvensteinová má tajomstvo. Hlboko pod ich domom sa ukrýva neobyčajná miestnosť – voňavá lekáreň! Tu sa vyrábajú magické vône, v ktorých drieme obrovská moc. Odkedy ju Luci, Mats a Benno objavili, je ich úlohou ochraňovať ju a zveľaďovať. No jedného dňa zmizne vzácny meteoritový prášok, tá najdôležitejšia prísada. Bez nej nedokážu vyrobiť žiadnu vôňu, a tak nebudú môcť oslobodiť Matsovho otca spod vplyvu Bezcitnej vône!

Pri pátraní po zlodejovi sa vydajú až do Amsterdamu. Tam sa stretnú s čudáckym pestovateľom kvetov – mužom, ktorý by už dávno nemal žiť-, ale aj s mnohými ďalšími neobyčajnými ľuďmi.

Podarí sa im spoločnými silami nájsť meteoritový prášok a zachrániť voňavú lekáreň?

Súbory na stiahnutie

pdf Ukážka.pdf

Ďalšie tituly z rady "Tajomná lekáreň"

Uživateľská recenzia

Žiadne užívateľské hodnotenia nie sú dostupné.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť
Autor knihy
Anna Ruhe

Anna Ruhe

Anna Ruhe sa narodila v Berlíne. Po pobyte v Anglicku študovala komunikačný dizajn a ilustráciu a niekoľko rokov pracovala ako grafická dizajnérka vo veľkých i malých grafických štúdiách. Napínavé príbehy sa v jej hlave rodili odjakživa, s písaním však začala až po narodení svojich dvoch detí. Dnes žije s rodinou v Berlíne.
Zobraziť profil autora
NAPÍŠTE NÁM