EN

Vraždy podle návodu

P.D. James


Inspektor Adam Dalgliesh opět na scéně! Malé soukromé muzeum na okraji londýnského parku Hampstead Heath zdědili tři sourozenci Dupayneovi. Pokud se nedohodnou a neprodlouží nájemní smlouvu, muzeum bude zavřeno. Neville Dupayne však podepsat odmítne a vzápětí ho zaměstnankyně muzea Tally Cluttonová najde mrtvého. Každý z lidí spojených s muzeem má motiv a příležitost k vraždě. Ale jen jeden zabije a v průběhu vyšetřování zabíjí znovu.

Informácie

Žáner detektívka
Číslo dielu 12
Jazyk čeština
Počet strán 400
EAN 9788072465392
Dátum vydania 10.3.2011
Vek od 15
Formát 125x205 mm
Vydavateľstvo MOTTO
Hmotnosť 0,395
Typ kniha
Väzba viazaná s laminovaným poťahom

Inspektor Adam Dalgliesh opět na scéně!

Malé soukromé muzeum na okraji londýnského parku Hampstead Heath zdědili tři sourozenci Dupayneovi. Pokud se nedohodnou a neprodlouží nájemní smlouvu, muzeum bude zavřeno. Neville Dupayne však podepsat odmítne a vzápětí ho zaměstnankyně muzea Tally Cluttonová najde mrtvého. Každý z lidí spojených s muzeem má motiv a příležitost k vraždě. Ale jen jeden zabije a v průběhu vyšetřování zabíjí znovu. Vraždy se podobají slavným případům z historie zločinu, které jsou dokumentovány v Dupayneově muzeu. Jestli jde o náhodu, nebo o vraždy podle návodu, musí zjistit inspektor Dalgliesh. Zdá se však, že každý krok, o který je blíže vrahovi, jej vzdaluje od ženy, již miluje…

Súbory na stiahnutie

pdf Ukážka.pdf

Ďalšie tituly z rady "Detektív Adam Dalgliesh"

Uživateľská recenzia

V súčasnej dobe nie sú vytvorená žiadna užívateľská hodnotenia.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť
NAPÍŠTE NÁM

Budete to vedieť ako prvý!

Zaujíma Vás, aký knižný hit práve vychádza, na aký tovar je výhodná zľava, aká beží súťaž o ceny? Prihláste sa k odberu našich e-mailových noviniek!