EN

Všetky knižky označené ako "expedujeme ihneď", objednané do 18.12.2019 pri spôsobe dopravy REMAX, Vám budú s garanciou doručené do Vianoc!

Bambulín a Berunka

Erika Bartos


Kamarádi z televize v knížce!
V této útlé knížce plné barev přicházejí k dětem kamarádi z televize (kanál Minimax) Bambulín a Berunka. Berunka je beruška a Bambulín je šnek. A jak se seznámili? No nebyl to zrovna nejlepší způsob. Bambulín ochotně Berunce pomohl, ale ona neuměla ani poděkovat. Věřili byste tomu, že je usmířil rozzlobený červ z třešně? Nakonec se stali kamarády, ale to už se všechno dovíte z knížky. Jednoduchý příběh, nenáročný text a optimistické obrázky pro nejmenší děti.

Informácie

Ilustrátor Erika Bartos
Číslo dielu 1
Jazyk čeština
Počet strán 48
EAN 9788000028750
Dátum vydania 13.2.2012
Vek od 2
Formát 195x140 mm
Vydavateľstvo ALBATROS
Hmotnosť 0,2
Typ kniha
Väzba viazaná s laminovaným poťahom

V této útlé knížce plné barev přicházejí k dětem kamarádi z televize (kanál Minimax) Bambulín a Berunka. Berunka je beruška a Bambulín je šnek. A jak se seznámili? No nebyl to zrovna nejlepší způsob. Bambulín ochotně Berunce pomohl, ale ona neuměla ani poděkovat. Věřili byste tomu, že je usmířil rozzlobený červ z třešně? Nakonec se stali kamarády, ale to už se všechno dovíte z knížky. Jednoduchý příběh, nenáročný text a optimistické obrázky pro nejmenší děti.

Připravujeme

Bambulín a Berunka ve školce

Bambulín a Berunka na ledě

Bambulín, Berunka a jejich příbuzní

Súbory na stiahnutie

pdf Ukážka.pdf

Ďalšie tituly z rady "Bambuľko a Bulienka"

Uživateľská recenzia

V súčasnej dobe nie sú vytvorená žiadna užívateľská hodnotenia.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť
NAPÍŠTE NÁM

Budete to vedieť ako prvý!

Zaujíma Vás, aký knižný hit práve vychádza, na aký tovar je výhodná zľava, aká beží súťaž o ceny? Prihláste sa k odberu našich e-mailových noviniek!