EN

Všichni sloni v orchestru

Miloš Macourek


Nová kniha dvojice Macourek - Born!
"Jiní kluci mého věku lezli po stromech, stříleli prakem po vrabcích a kradli třešně v sousedovic zahradě, kdežto já jsem žil ve vysněném světě princů a princezen, čarodějů a trpaslíků, napsal o sobě před deseti lety Miloš Macourek. Na jeho počest vznikl tento výbor z prozaických i básnických textů pro děti i dospělé. Autor s takřka bezbřehou fantazií a osobitým smyslem pro humor se v něm po letech znovu setkává se svým ilustrátorem Adolfem Bornem, který Miloši Macourkovi rozumí jako nikdo jiný.

Informácie

Ilustrátor Adolf Born
Jazyk čeština
Počet strán 112
EAN 9788000032726
Dátum vydania 16.9.2013
Vek od 7
Formát 235x235 mm
Vydavateľstvo ALBATROS
Hmotnosť 0,62
Typ kniha
Väzba viazaná s laminovaným poťahom

„Jiní kluci mého věku lezli po stromech, stříleli prakem po vrabcích a kradli třešně v sousedovic zahradě, kdežto já jsem žil ve vysněném světě princů a princezen, čarodějů a trpaslíků,“ napsal o sobě před deseti lety Miloš Macourek. Na jeho počest vznikl tento výbor z prozaických i básnických textů pro děti i dospělé. Autor s takřka bezbřehou fantazií a osobitým smyslem pro humor se v něm po letech znovu setkává se „svým“ ilustrátorem Adolfem Bornem, který Miloši Macourkovi rozumí jako nikdo jiný.

Uživateľská recenzia

V súčasnej dobe nie sú vytvorená žiadna užívateľská hodnotenia.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť
NAPÍŠTE NÁM

Budete to vedieť ako prvý!

Zaujíma Vás, aký knižný hit práve vychádza, na aký tovar je výhodná zľava, aká beží súťaž o ceny? Prihláste sa k odberu našich e-mailových noviniek!