EN

Prázdniny so strýcom Rafaelom

Vincent Šikula


Známa kniha obľúbeného autora s novými ilustráciami
Známa kniha obľúbeného autora literatúry pre deti prináša príbeh Vincka, ktorému jedného dňa strýco Zahruška požičia heligón. Vincko sa má na ňom naučiť hrať, lenže to bude ťažké: otec mu totiž nástroj zakáže, kým sa v škole nezlepší na samé jednotky. Vincko sa postupne zoznámi so všetkými hudobníkmi zo slávnej kapely strýca Zahrušku. V tajomnom svete dospelých si všeličo vypočuje a stretne mnoho zaujímavých postáv. Kniha získala ocenenie: Najkrajšia kniha jari 2014.


Získané ocenenia:
Najkrajšia detská kniha BIBIANA, 2014, Najkrajšia detská kniha jari 2014

Informácie

Ilustrátor Juraj Martiška
Jazyk slovenčina
Počet strán 112
EAN 9788000033297
Dátum vydania 28.4.2014
Vek od 7
Formát 195x255 mm
Vydavateľstvo ALBATROS
Hmotnosť 0,57
Typ kniha
Väzba viazaná s laminovaným poťahom

Známa kniha obľúbeného autora literatúry pre deti prináša príbeh Vincka, ktorému jedného dňa strýco Zahruška požičia heligón. Vincko sa má na ňom naučiť hrať, lenže to bude ťažké: otec mu totiž nástroj zakáže, kým sa v škole nezlepší na samé jednotky.

Vincko sa postupne zoznámi so všetkými hudobníkmi zo slávnej kapely strýca Zahrušku. V tajomnom svete dospelých si všeličo vypočuje a stretne mnoho zaujímavých postáv. Zoznámi sa s Mišom Štefancom, ktorý chová holuby. Strávi niekoľko krásnych dní so strýcom Rafaelom, ktorý pozná toľko príbehov! A popritom nesmie Vincko zabúdať na svojho kamaráta Laca, ani na svoje povinnosti doma alebo v škole.

Kniha získala ocenenie: Najkrajšia kniha jari 2014.

Súbory na stiahnutie

pdf Ukážka.pdf

Uživateľská recenzia

Žiadne užívateľské hodnotenia nie sú dostupné.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť
NAPÍŠTE NÁM