EN

Mach a Šebestová na prázdninách

Miloš Macourek


Mach a Šebestová a ich prázdninové dobrodružstvá
Mach a Šebestová sú slávni žiaci z 3.B., ktorí majú čarovné slúchadlo a prázdniny trávia na dedine u starých rodičov Šebestovej. A čože sa dá s takým slúchadlom v lete robiť? Takýto zázračný predmet dokáže pričarovať hoc aj džungľu do pokojnej dedinky, môže poslať pána suseda maliara na učenie k Leonardovi da Vincimu do 15. storočia, premeniť Macha na neobyčajné zviera, splniť životný sen pani Janderovej a napríklad aj pomôcť riaditeľovi cirkusu.

Informácie

Ilustrátor Adolf Born
Jazyk slovenčina
Originálny názov Mach a Šebestová na prázdninách
Pôvodný jazyk čeština
Počet strán 152
EAN 9788000036205
Dátum vydania 4.8.2014
Vek od 6
Formát 235x235 mm
Vydavateľstvo ALBATROS
Hmotnosť 0,81
Typ kniha
Väzba viazaná s laminovaným poťahom

Súbory na stiahnutie

pdf Ukážka.pdf

Ďalšie tituly z rady "Mach a Šebestová"

Uživateľská recenzia

Žiadne užívateľské hodnotenia nie sú dostupné.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť
Autor knihy
Miloš Macourek

Miloš Macourek

Básník, dramatik, scenárista populárních filmových komedií a pohádek. Mezi nejznámější patří Kdo chce zabít Jessii, Pane, vy jste vdova, Šest medvědů s Cibulkou a seriály pro děti Arabela, Létající Čestmír nebo Křeček v noční košili. Macourek si liboval ve fantastických námětech – jeden použil i v populárním kresleném seriálu Mach a Šebestová, jenž získal také knižní podobu a několik pokračování. Vedle Macha a Šebestové vyšla v Albatrosu také Macourkova dětská kniha Žofka ředitelkou zoo nebo Všichni sloni v orchestru. S Kájou Saudkem pak Miloš Macourek spolupracoval na stěžejním díle českého komiksu – Muriel a andělé.
Zobraziť profil autora

Recenzia médii

www.citaj.to - Nevadí, že to nie je určené dospelým

Škola je občas len nevyhnutným zlom, povzdychne si určite nejedno školopovinné dieťa. Zato také prázdniny, to je čas, kedy sa žije naplno! Mach a Šebestová sú klasickou rozprávkovou dvojicou známou všetkým nad 30 rokov. Možno dokonca i mladším, to však neviem posúdiť. Niektorí ich poznajú v literárnej podobe, niektorí, a tých je hádam aj viac, skôr v televíznej. Keď však človek chytí do ruky kn...
NAPÍŠTE NÁM