EN

Mach a Šebestová v histórii

Miloš Macourek


Ďalšie dobrodružstvá dvoch školákov a psa Jonatána, ktorí tentoraz podniknú výlet do histórie.
Mach so Šebestovou vďaka kúzelnému slúchadlu opäť prežijú neuveriteľné príhody. Zažijú Napoleonovu porážku pri Waterloo, Šebestová sa stane na pár dní francúzskou kráľovnou, zoznámi sa s malým Mozartom a so Šemíkom sa zúčastní dostihov v Chuchli.

Informácie

Ilustrátor Adolf Born
Jazyk slovenčina
Prekladateľ Mária Pavligová
Počet strán 112
EAN 9788056601136
Dátum vydania 17.11.2017
Vek od 6
Formát 235x235 mm
Vydavateľstvo ALBATROS
Hmotnosť 0,6
Typ kniha
Väzba viazaná s laminovaným poťahom

Ďalšie dobrodružstvá dvoch školákov a psa Jonatána, ktorí tentoraz podniknú výlet do histórie. Mach so Šebestovou vďaka kúzelnému slúchadlu opäť prežijú neuveriteľné príhody. Zažijú Napoleonovu porážku pri Waterloo, Šebestová sa stane na pár dní francúzskou kráľovnou, zoznámi sa s malým Mozartom a so Šemíkom sa zúčastní dostihov v Chuchli.

Súbory na stiahnutie

pdf Ukážka.pdf

Ďalšie tituly z rady "Mach a Šebestová"

Uživateľská recenzia

V súčasnej dobe nie sú vytvorená žiadna užívateľská hodnotenia.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť

Recenzia médii

vinlit.sk - Mach a Šebestová v histórii

Kto by ich nepoznal? Malí Mach a Šebestová sú tu s nami už veľa rokov nielen v knižných podobách, ale aj v podobe seriálu, pri ktorom sa nejednému z nás rozbliká pomyselné svetielko nostalgie. Dobrodružstvá žiakov 3. B triedy nás sprevádzali raným detstvom pri sledovaní Večerníčkov a neraz sme zatúžili s nimi zažiť dobrodružstvá, ktoré prežívali vďaka kúzelnému slúchadlu, čo im plnilo všetky prian...
NAPÍŠTE NÁM

Budete to vedieť ako prvý!

Zaujíma Vás, aký knižný hit práve vychádza, na aký tovar je výhodná zľava, aká beží súťaž o ceny? Prihláste sa k odberu našich e-mailových noviniek!