EN

Podivuhodné a krásné soužení Avy Lavender

Leslye Waltonová

5,0
( 1 )

Magický realismus, lyrická próza, bolest i vášeň a soužení! Pro milovníky a čtenáře Márqueze, Hosseiniho či pro ty, kteří si oblíbili Zvláštní smutek citrónového koláče.
Ava, skoro ve všech ohledech normální dívka, se narodila s křídly. Ve snaze pochopit tuto svou zvláštnost a s rostoucí touhou zapadnout mezi své vrstevníky se odváží do světa, naprosto nepřipravená na to, co ji může čekat. Vše vygraduje v noci oslav letního slunovratu. Osud Avy i její rodiny nabírá na ničivé kadenci.

Informácie

Jazyk čeština
Počet strán 280
EAN 9788074476259
Dátum vydania 22.9.2014
Vek od 14
Formát 130x200 mm
Vydavateľstvo COOBOO
Hmotnosť 0,407
Typ kniha
Väzba viazaná s papier. poťahom s lam. prebal

Rodina Rouxova má pošetilou lásku ve vínku, což nevěští nic dobrého pro její nejmladší členku, Avu Lavender. Ava – skoro ve všech ohledech normální dívka – se narodila s křídly.

Ve snaze pochopit tuto svou zvláštnost a s rostoucí touhou zapadnout mezi své vrstevníky se šestnáctiletá Ava odváží do světa, naprosto nepřipravená na to, co ji může čekat, a naivní vůči zvráceným pohnutkám ostatních lidí. Lidí, jako je třeba zbožný Nathaniel Sorrows, který si Avu splete s andělem a jehož posedlost dívkou s křídly vygraduje v noci oslav letního slunovratu.

Tu noc se nebe roztrhne, vzduchem se mezi poletujícím peřím řinou provazce vod a osud Avy i její rodiny nabírá na ničivé kadenci.

Súbory na stiahnutie

pdf Ukážka.pdf

Uživateľská recenzia

Žiadne užívateľské hodnotenia nie sú dostupné.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť

Recenzia médii

www.citaj.to - Je to čarovné čítanie

Ava Lavenderová je úplne normálne dievča. Až na to, že má krídla. Jej brat, dvojča Henry, krídla nemá, zato však vôbec nie je úplne normálny chalan. Vitajte v rodine Lavenderových. Ava Lavenderová sa s krídlami narodila. Boli je prirodzenou súčasťou ako oči alebo ruky, napojené na všetky telesné systémy. Nebolo možné ich amputovať. Pre medicínu sa stala neobjasniteľnou záhadou. Hoci sa Ava v kn...
NAPÍŠTE NÁM

Budete to vedieť ako prvý!

Zaujíma Vás, aký knižný hit práve vychádza, na aký tovar je výhodná zľava, aká beží súťaž o ceny? Prihláste sa k odberu našich e-mailových noviniek!