EN

Upírske denníky 3 – Zbesilosť

L.J. Smith


Stefan trpí po smrti Eleny, ktorá sa utopila v rieke, a je odhodlaný spor s bratom, trvajúci už storočia, doviesť do konca za každú cenu. Netuší však, že Damon nie je jediným nepriateľom, s ktorým sa musí stretnúť. Ak chce poraziť oveľa krvilačnejšieho nepriateľa, bude musieť uzavrieť s nenávideným bratom spojenectvo. Z Eleny sa po smrti stane upírka. Nevie vyrovnať sa s novou podobou a spaľujúcou túžbou po ľudskej krvi. Dokáže napriek vnútornej trýzni a smútku po minulom živote dať prednosť láske?

Informácie

Žáner YA romantika
Číslo dielu 3
Jazyk slovenčina
Počet strán 224
EAN 9788080893422
Dátum vydania 12.1.2010
Vek od 13
Formát 115x183 mm
Vydavateľstvo Fragment
Hmotnosť 0,2
Typ kniha
Väzba brožovaná lepená

Stefan trpí po smrti Eleny, ktorá sa utopila v rieke, a je odhodlaný spor s bratom, trvajúci už storočia, doviesť do konca za každú cenu. Netuší však, že Damon nie je jediným nepriateľom, s ktorým sa musí stretnúť, a ak bude chcieť poraziť oveľa krvilačnejšieho nepriateľa, bude musieť uzavrieť s nenávideným bratom spojenectvo.

Z Eleny sa po smrti stane upírka, no dievča sa s novou podobou a spaľujúcou túžbou po ľudskej krvi nevie vyrovnať.

Dokáže napriek vnútornej trýzni a smútku po minulom, nedokončenom a takom zúfalo krátkom živote dať prednosť láske k svojim blížnym a bojovať proti temnej sile, ktorá napadla mestečko?

Ďalšie tituly z rady "Upírske denníky"

Uživateľská recenzia

Žiadne užívateľské hodnotenia nie sú dostupné.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť
NAPÍŠTE NÁM