EN

LEGO® CITY Polární výprava

kolektiv


Aktivity a minifigurka polárníka s vysílačkou zdarma
Členové polární výpravy LEGO® City vyrazili ze základního tábora, aby našli cenné diamanty. Všichni se velmi těšili, až se pustí do práce… tedy všichni kromě Pavla Zasněženého, který zaspal, a když se probudil, byli už polárníci pryč. Dokáže Pavel sám najít diamanty a cestu zpět do tábora i za hustého sněžení? Přečti si příběh, vyřeš úkoly a zúčastni se společně s polárníky této jedinečné akce! V knížce najdeš nejen úžasný příběh a minifigurku polárníka s vysílačkou, ale také spoustu zajímavých hádanek.

Informácie

Jazyk čeština
Rada LEGO®
Počet strán 32
EAN 9788025145784
Dátum vydania 2.11.2015
Vek od 6
Formát 205x290 mm
Vydavateľstvo COMPUTER PRESS
Edícia LEGO
Hmotnosť 0,173
Typ kniha + doplnok
Väzba brožovaná lepená

Aktivity a minifigurka polárníka s vysílačkou zdarma

Členové polární výpravy LEGO® City vyrazili ze základního tábora, aby našli cenné diamanty. Hledali helikoptérou ze vzduchu a polárním ledolamem na zemi. Všichni se velmi těšili, až se pustí do práce… tedy všichni kromě Pavla Zasněženého, který zaspal, a když se probudil, byli už polárníci pryč. Dokáže Pavel sám najít diamanty a cestu zpět do tábora i za hustého sněžení? Přečti si příběh, vyřeš úkoly a zúčastni se společně s polárníky této jedinečné akce! V knížce najdeš nejen úžasný příběh a minifigurku polárníka s vysílačkou, ale také spoustu zajímavých hádanek.

Súbory na stiahnutie

pdf Ukážka.pdf

Ďalšie tituly z rady "LEGO®"

Uživateľská recenzia

V súčasnej dobe nie sú vytvorená žiadna užívateľská hodnotenia.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť
NAPÍŠTE NÁM

Budete to vedieť ako prvý!

Zaujíma Vás, aký knižný hit práve vychádza, na aký tovar je výhodná zľava, aká beží súťaž o ceny? Prihláste sa k odberu našich e-mailových noviniek!