EN

Expedujeme bez obmedzenia  Bezpečné doručenie

LEGO® City Dukeova mise

kolektív


Součástí knihy je minifigurka LEGO
Kdo udržuje v ulicích městečka LEGO® City pořádek a brání je před zloději aut a zločinci, kteří prchají vzduchem i po zemi? Seznam se s Dukem DeTainem – nejlepším policistou v LEGO City. Sestav strážníkovu minifigurku a jeho senzační dron a pak se k Dukeovi přidej při řešení hádanek, pomoz mu projít bludišti a zapoj se společně s ním do zábavných aktivit. S postavičkami z nového TV seriálu si zaručeně užiješ spoustu legrace!

Informácie

Jazyk čeština
Rada LEGO®
Počet strán 32
EAN 9788026430742
Dátum vydania 30.3.2020
Vek od 7
Formát 205x288 mm
Vydavateľstvo CPRESS
Edícia LEGO
Hmotnosť 0,155
Typ kniha + doplnok
Väzba brožovaná lepená

Kdo udržuje v ulicích městečka LEGO® City pořádek a brání je před zloději aut a zločinci, kteří prchají vzduchem i po zemi? Seznam se s Dukem DeTainem – nejlepším policistou v LEGO City. Sestav strážníkovu minifigurku a jeho senzační dron a pak se k Dukeovi přidej při řešení hádanek, pomoz mu projít bludišti a zapoj se společně s ním do zábavných aktivit. S postavičkami z nového TV seriálu si zaručeně užiješ spoustu legrace!

Súbory na stiahnutie

pdf Ukážka.pdf

Ďalšie tituly z rady "LEGO®"

Uživateľská recenzia

Žiadne užívateľské hodnotenia nie sú dostupné.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť
NAPÍŠTE NÁM

Budete to vedieť ako prvý!

Zaujíma Vás, aký knižný hit práve vychádza, na aký tovar je výhodná zľava, aká beží súťaž o ceny? Prihláste sa k odberu našich e-mailových noviniek!