EN

Emily Pírková a tajné zrcadlo

Holly Webbová


Pokračování fantasy příběhu o malé Emily a její kamarádce ze světa za začarovanými dveřmi.
Pravdu o své rodině je těžké přijmout. To Emily na sebedůvěře nepřidá. A musí ji ta protivná holka ze školy tak šikanovat? Aby toho nebylo málo, tak její kamarádka ze světa za začarovanými dveřmi potřebuje pomoc. To by ovšem znamenalo porušit přísný zákaz rodičů… A možná tak ohrozit celou rodinu. Dokáže Emily kamarádku zachránit?

Informácie

Číslo dielu 2
Jazyk čeština
Originálny názov Emily Feather and the Secret Mirror
Pôvodný jazyk angličtina
Prekladateľ Jindra Horynová
Počet strán 200
EAN 9788000041438
Dátum vydania 23.11.2015
Vek od 8
Formát 130x200 mm
Vydavateľstvo ALBATROS
Hmotnosť 0,31
Typ kniha
Väzba viazaná s laminovaným poťahom

Pokračování fantasy příběhu o malé Emily a její kamarádce ze světa za začarovanými dveřmi.

Emily se konečně dozvěděla pravdu o svojí rodině, ale není pro ni lehké se s ní vyrovnat. Její sebedůvěra je tatam. Toho využije jedna z jejích spolužaček a začne ji šikanovat. Dřív by jí k tomu Emily nedala příležitost, ale teď… A aby toho nebylo málo, Emilyina nová kamarádka ze světa za začarovanými dveřmi potřebuje pomoc. To by ovšem znamenalo porušit přísný zákaz rodičů… A možná tak ohrozit celou rodinu. Dokáže Emily kamarádku zachránit?

Súbory na stiahnutie

pdf Ukážka.pdf

Ďalšie tituly z rady "Emily Pierková"

Uživateľská recenzia

Žiadne užívateľské hodnotenia nie sú dostupné.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť
Autor knihy
Holly Webbová

Holly Webbová

Holly Webb sa narodila v Londýne, dnes žije v meste Reading s manželom a deťmi. Predtým ako sa stala spisovateľkou, stála na druhej strane knihy. Dlhé roky pracovala ako editorka detskej literatúry vo vydavateľstve. Prvú knihu písala počas cesty vlakom z práce a do práce. V slovenskom jazyku vychádzajú jej knihy v sérii Magické zvieratá, Maisie na stope či Kúzelný svet Emily Pierkovej. Dnes už nepíše vo vlaku, ale vo vlastnej pracovni v dome. Na svojom konte má viac ako 100 titulov. Námety na knihy čerpá všade, od domácich miláčikov až po náhodných okoloidúcich. Energiu si dodáva kávou a čokoládou.
Zobraziť profil autora
NAPÍŠTE NÁM