EN

Následníčka

Kiera Cassová


Pred dvadsiatimi rokmi si America Singerová získala srdce princa Maxona.
Pred dvadsiatimi rokmi sa America Singerová zúčastnila Selekcie a získala si srdce princa Maxona. Odvtedy žili spolu šťastne... Pre Eadlyn, ich dcéru a princeznú, bol ich romantický príbeh len rozprávkou. Netúžila ho napodobniť. Nemôže si robiť, čo chce - pred vlastnou Selekciou neutečie.

Informácie

Číslo dielu 4
Jazyk slovenčina
Rada Selekcia
Počet strán 328
EAN 9788075441263
Dátum vydania 16.5.2016
Vek od 14
Formát 145x205 mm
Vydavateľstvo COOBOO
Hmotnosť 0,545
Typ kniha
Väzba viazaná s papier. poťahom s lam. prebal

Princezná Eadlyn už odmalička počúvala nekonečný príbeh o tom, ako sa jej mama s ockom zoznámili. Pred dvadsiatimi rokmi sa America Singerová zúčastnila Selekcie a získala si srdce princa Maxona. Odvtedy žili spolu šťastne... Pre Eadlyn bol ich romantický príbeh len rozprávkou. Netúžila ho napodobniť.

Ako princezná si však nemôže robiť, čo chce. Neutečie pred vlastnou Selekciou – aj keď urputne namieta.

Nečaká, že sa jej príbeh skončí romanticky. Možno sa však jednému mužovi podarí zmocniť sa jej srdca... a možno zistí, že jej „šťastne a naveky“ nie je len tajným želaním.

Súbory na stiahnutie

pdf Ukážka.pdf

Ďalšie tituly z rady "Selekcia"

Uživateľská recenzia

V súčasnej dobe nie sú vytvorená žiadna užívateľská hodnotenia.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť

Recenzia médii

www.citaj.to - Dcére by sa zišlo pár výchovných

Pred rokmi vyhrala jej mama boj o princa, verejne zachytený televíznymi kamerami. Teraz musí to isté podstúpiť ona – 35 nápadníkov a jeden bude jej budúci manžel. Lenže ona lásku nehľadá... Vyrastala v paláci obklopená bohatstvom a prepychom, hoci medzi ľudom často panovala bieda. Jej povinnosti boli výlučne prípravou na budúcnosť – Eadlyn totiž bude kráľovnou, hoci to tak nemuselo byť. Narodil...
NAPÍŠTE NÁM

Budete to vedieť ako prvý!

Zaujíma Vás, aký knižný hit práve vychádza, na aký tovar je výhodná zľava, aká beží súťaž o ceny? Prihláste sa k odberu našich e-mailových noviniek!