EN

Selekcia

Kiera Cassová


35 dievčat. 1 princ. Životná šanca. To je SELEKCIA!
Pre tridsaťpäť dievčat je Selekcia životnou šancou. Príležitosť uniknúť svojmu osudu, vstúpiť do okázalého sveta rób a drahých šperkov. Žiť v paláci a bojovať o srdce úžasného princa Maxona. Pre Americu Singerovú je to však nočná mora. Musí opustiť svoju lásku a odísť z domova. Potom sa zoznámi s princom Maxonom. Postupne začne prehodnocovať všetky svoje dovtedajšie plány – a uvedomí si, že život, ktorý si vysnívala, bledne pri budúcnosti, na ktorú nikdy ani nepomyslela.

Informácie

Číslo dielu 1
Jazyk slovenčina
Séria Selekcia
Prekladateľ Martin Polakovič
Počet strán 296
EAN 9788056629673
Dátum vydania 30.9.2022
Vek od 14
Formát 145x205 mm
Vydavateľstvo COOBOO
Hmotnosť 0,51
Typ kniha
Väzba viazaná s papier. poťahom s lam. prebal

Pre tridsaťpäť dievčat je Selekcia životnou šancou. Príležitosť uniknúť svojmu osudu, ktorý majú predurčený už od narodenia. Vstúpiť do okázalého sveta rób a drahých šperkov. Žiť v paláci a bojovať o srdce úžasného princa Maxona.

Byť vybranou je však pre Americu Singerovú nočnou morou. Musí opustiť svoju lásku – Aspena, ktorý je z nižšej kasty, a preto svoj vzťah držia v tajnosti. Odísť z domova, aby sa zúčastnila na tvrdej súťaži o korunu, ktorú ani nechce. Žiť v paláci pri neustálej hrozbe vpádu rebelov. Potom sa America zoznámi s princom Maxonom. Postupne začne prehodnocovať všetky svoje dovtedajšie plány a uvedomí si, že život, ktorý si vysnívala, bledne pri budúcnosti, na ktorú nikdy ani nepomyslela.

Súbory na stiahnutie

pdf Ukážka.pdf

Ďalšie tituly z rady "Selekcia"

Uživateľská recenzia

Žiadne užívateľské hodnotenia nie sú dostupné.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť
Autor knihy
Kiera Cassová

Kiera Cassová

Kiera Cassová vyštudovala históriu na univerzite Radford. Vyrástla v Južnej Kalifornii, dnes žije vo Virgínii. Miluje tanec, knihy, natáčanie videí a koláčiky. Písanie zo začiatku mala ako terapiu, neskôr prišla na to, že presne toto vždy chcela robiť. Srdcia čitateľov a čitateliek si získala trilógiou Selekcia.
Zobraziť profil autora
NAPÍŠTE NÁM