EN

Julinka a její zvířátka – Školní mazlíčci

Rebecca Johnson


Julinka chodí do skvělé školy. Mají totiž ve třídě zvířecí koutek a tak může být nablízku zvířatům i při vyučování. No není to bezva?
Jmenuju se Julinka a až budu velká, chci se stát zvěrolékařkou! Škola, do které já a Zuzka chodíme, je prostě skvělá. Smíme mít totiž ve třídě zvířecí koutek. Staráme se v něm o morčata, ještěrky, rybičky a různé brouky. Tento týden budeme mít náhradní učitelku – slečnu Fajnovou. Ta toho o zvířátkách, bohužel, moc neví. Já a Zuzka naštěstí ano, takže doufám, že všechno půjde hladce.

Informácie

Žáner príbehy detí
Číslo dielu 8
Jazyk čeština
Originálny názov ?Juliet neraly a Vet 8/Playground Pets
Pôvodný jazyk angličtina
Počet strán 80
EAN 9788025327517
Dátum vydania 4.4.2016
Vek od 6
Formát 129x193 mm
Vydavateľstvo Fragment
Hmotnosť 0,223
Typ kniha
Väzba viazaná s laminovaným poťahom

Jmenuju se Julinka a až budu velká, chci se stát zvěrolékařkou!

Škola, do které já a Zuzka chodíme, je prostě skvělá. Smíme mít totiž ve třídě zvířecí koutek. Staráme se v něm o morčata, ještěrky, rybičky a různé brouky. Tento týden budeme mít náhradní učitelku – slečnu Fajnovou. Ta toho o zvířátkách, bohužel, moc neví. Já a Zuzka naštěstí ano, takže doufám, že všechno půjde hladce.

Súbory na stiahnutie

pdf Ukážka.pdf

Ďalšie tituly z rady "Julinka – malá zverolekárka"

Uživateľská recenzia

Žiadne užívateľské hodnotenia nie sú dostupné.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť
Autor knihy
Rebecca Johnson

Rebecca Johnson

Rebecca Johnson je austrálska autorka a učiteľka na základnej škole. Na svojom konte má viac ako 100 kníh pre deti a mládež. Za sériu Julinka - malá zverolekárka získala ocenenie Wilderness Society Environment Award. Inšpiráciou pri písaní tejto obľúbenej knižnej série bol reálny veterinár, ktorý ordinoval nedaľeko miesta, kde Rebecca vyrastala.
Zobraziť profil autora
NAPÍŠTE NÁM