EN

Všetky knižky označené ako "expedujeme ihneď", objednané do 18.12.2019 pri spôsobe dopravy REMAX, Vám budú s garanciou doručené do Vianoc!

Deník vodnice Puškvory

Ivona Březinová


Víte, že si vodnické holky píší deník?
Víte, že si vodnické holky píší deník? Zrovna třeba vodnice Puškvora. Bydlí s rodiči, starší sestrou Dušanou a mladším bráškou Bláťuldou v rybníce jménem Žabakor. A protože je moc šikovná a dobře se učí, v září ji čeká přestup do lidské školy. To bude fuška! Ale teď jsou před ní prázdniny a ty si hodlá pořádně užít -- mokře dobrodružně! Vtipné vyprávění o neobyčejné vodnické rodince.

Informácie

Žáner humor pre deti
Ilustrátor Lucie Dvořáková
Jazyk čeština
Počet strán 96
EAN 9788000045238
Dátum vydania 7.11.2016
Vek od 7
Formát 163x238 mm
Vydavateľstvo ALBATROS
Hmotnosť 0,42
Typ kniha
Väzba viazaná s laminovaným poťahom

Nebojte se vzít tenhle deník do ruky, je suchý, přestože je uvnitř samá voda! Jak by taky nebyl, když si ho píše malá vodnice. Jmenuje se Puškvora a bydlí s rodiči, se starší sestrou Dušanou a mladším bráškou Bláťuldou v rybníce jménem Žabakor. Ve vodní škole už vychodila dvě třídy, protože je však chytrá a šikovná, po prázdninách nastoupí do školy lidské. To bude fuška! Ale teď jsou před ní prázdniny a ty si chce pořádně užít – mokře dobrodružně!

Bavte se a luštěte s přiloženým sešitem. Pro toho, kdo pěkně přečetl knížku, to bude hračka!

Súbory na stiahnutie

pdf Ukážka.pdf

Uživateľská recenzia

V súčasnej dobe nie sú vytvorená žiadna užívateľská hodnotenia.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť
NAPÍŠTE NÁM

Budete to vedieť ako prvý!

Zaujíma Vás, aký knižný hit práve vychádza, na aký tovar je výhodná zľava, aká beží súťaž o ceny? Prihláste sa k odberu našich e-mailových noviniek!