EN

Alenka v říši zombií

Gena Showalterová


Nezastaví se, dokud nepošle každou chodící mrtvolu zpátky do hrobu. Navěky. První díl série.
Kdyby Alence Bellové někdo řekl, že se jí úderem srdce změní život, vysmála by se mu. Přesně to se ale stalo. Jedno mrknutí, jeden nádech, jedna sekunda. A všechno, co znala a milovala, bylo pryč! Její otec měl pravdu, příšery existují. Aby pomstila svou rodinu, musí se naučit bojovat. Aby přežila, musí věřit Coleovi Hollandovi, tomu největšímu rebelovi ze všech. I on ale skrývá tajemství, které je možná nebezpečnější než samotné zombie.

Informácie

Číslo dielu 1
Jazyk čeština
Počet strán 328
EAN 9788025332177
Dátum vydania 15.6.2017
Vek od 15
Formát 135x203 mm
Vydavateľstvo Fragment
Hmotnosť 0,38
Typ kniha
Väzba brožovaná lepená

Nezastaví se, dokud nepošle každou chodící mrtvolu zpátky do hrobu. Navěky.

Kdyby někdo řekl Alence Bellové, že se jí v jednom úderu srdce změní život, vysmála by se mu. Aby se z jejího šťastného života stala tragédie? Ale no tak. Jenže to je přesně to, co se stalo a trvalo to přesně jeden úder srdce. Jedno mrknutí, jeden nádech, jedna sekunda… a všechno, co znala a milovala, bylo pryč.

Její otec měl pravdu. Příšery existují.

Aby pomstila svou rodinu, musí se naučit bojovat s nemrtvými. A aby přežila, musí začít věřit největšímu rebelovi ze všech – Coleovi Hollandovi. Ale i Cole skrývá tajemství, a jestli si Alenka nebude dávat pozor, může se ukázat, že tahle tajemství jsou nebezpečnější než samotné zombie.

Ďalšie tituly z rady "Alenka v říši zombií"

Uživateľská recenzia

V súčasnej dobe nie sú vytvorená žiadna užívateľská hodnotenia.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť

Recenzia médii

blog - Cez démonské zrkadlo

Príbehov založených na Carrollovej svetoznámej bizarnej klasike je nespočetne, nekonečne veľa. Príbeh o dievčati, ktoré sa prepadlo králičou norou a našla tam krajinu stvorenú z bujnej a divokej fantázie si ešte stále nájde autorov, ktorí ju pretvoria v niečo nové a odlišné. Tento raz prichádza Gena Showalterová, ktorá má na konte už niekoľko románov, a klasická Alica sa pod jej vedením prerozpráv...
NAPÍŠTE NÁM

Budete to vedieť ako prvý!

Zaujíma Vás, aký knižný hit práve vychádza, na aký tovar je výhodná zľava, aká beží súťaž o ceny? Prihláste sa k odberu našich e-mailových noviniek!