EN

Všetky knižky označené ako "expedujeme ihneď", objednané do 18.12.2019 pri spôsobe dopravy REMAX, Vám budú s garanciou doručené do Vianoc!

Déšť smývá stopy

Mikaela Bley


Kam se poděla malá holčička? Je možné, že by zmizela bez jakékoli stopy?
Bez jakékoli stopy zmizí v centru Stockholmu osmiletá holčička Lycke. Pro zpravodajskou redakci TV4 je případ hlavní událostí a jeho sledováním je pověřena reportérka Ellen Tammová. Musí se potýkat s neschopností policie, podivným chováním dívčiných rodičů i lhostejností svých kolegů. Je snad jediná, komu na nalezení Lycke záleží?

Informácie

Jazyk čeština
Počet strán 312
EAN 9788026708605
Dátum vydania 20.4.2017
Vek od 15
Formát 125x205 mm
Vydavateľstvo MOTTO
Hmotnosť 0,43
Typ kniha
Väzba viazaná s laminovaným poťahom

Jednoho chladného, deštivého květnového dne zmizí z tenisové haly v centru Stockholmu osmiletá holčička Lycke. Pro zpravodajskou redakci TV4 je případ událostí číslo jedna a jeho sledováním je pověřena zkušená reportérka Ellen Tammová.

Pátrání po Lycke je s postupujícím časem stále beznadějnější a pro Ellen se případ stává posedlostí. Je snad jediná, komu na nalezení Lycke skutečně záleží? Musí se potýkat s neschopností zkorumpované policie, podivným chováním dívčiných rozvedených rodičů i lhostejností svých kolegů. Ellen se snaží jednat profesionálně a neztratit hlavu, jenže tento případ jí bolestně připomíná podobnou tragédii z minulosti, která se jí osobně dotýká. A šance na nalezení holčičky se každou hodinou tenčí...

Súbory na stiahnutie

pdf Ukážka.pdf

Uživateľská recenzia

V súčasnej dobe nie sú vytvorená žiadna užívateľská hodnotenia.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť
NAPÍŠTE NÁM

Budete to vedieť ako prvý!

Zaujíma Vás, aký knižný hit práve vychádza, na aký tovar je výhodná zľava, aká beží súťaž o ceny? Prihláste sa k odberu našich e-mailových noviniek!