EN

Slovenské povesti z hradov a zámkov II.

Viola Jakubičková


Povesťami opradené hrady a zámky neustále pútajú pozornosť malých i veľkých. Vyberte sa navštíviť niektorý z 24 hradov a zámkov v druhom pokračovaní našej populárnej knihy.
Vyberte sa s našou knižkou na výlet po Slovensku a od západu na východ navštívte 24 hradov, zámkov či zrúcanín. A i keď na mieste niektorých z nich už nájdete len nepatrné pozostatky, stále z nich dýcha dávna história a sú opradené svojimi povesťami o láske, nenávisti, statočnosti aj zrade. Znovu pred vami ožije Pajštún, Čabraď, Ľubovňa, Modrý Kameň a mnohé ďalšie. Kniha je doplnená krásnymi ilustráciami na každej strane. Odporúčame aj pre najmladších čitateľov ako prvé čítanie.

Informácie

Číslo dielu 2
Jazyk slovenčina
Počet strán 56
EAN 9788056403921
Dátum vydania 27.10.2017
Vek od 6
Formát 216x276 mm
Vydavateľstvo Fragment
Hmotnosť 0,48
Typ kniha
Väzba viazaná s laminovaným poťahom

Vyberte sa s našou knižkou na výlet po Slovensku a od západu na východ navštívte 24 hradov, zámkov či zrúcanín. I keď na mieste niektorých z nich už nájdete len nepatrné pozostatky, stále z nich dýcha dávna história a sú opradené svojimi povesťami o láske, nenávisti, statočnosti aj zrade. Znovu pred vami ožije Pajštún, Čabraď, Ľubovňa, Modrý Kameň a mnohé ďalšie.

Kniha je doplnená krásnymi ilustráciami na každej strane. Odporúčame aj pre najmladších čitateľov ako prvé čítanie.

Súbory na stiahnutie

pdf Ukážka.pdf

Ďalšie tituly z rady "Slovenské povesti z hradov a zámkov"

Uživateľská recenzia

Žiadne užívateľské hodnotenia nie sú dostupné.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť
NAPÍŠTE NÁM