EN

Tajomstvá nesmrteľného Nicholasa Flamela 5: Zradca

Michael Scott


Piaty diel najväčšej legendy všetkých čias - legendy o večnom živote...
Machiavelli a Billy Kid vypustia na San Francisco príšery, ktoré majú zničiť ľudskú rasu. Ríša tieňov, v ktorej sa ocitli Scatty a Jana z Arku, je oveľa nebezpečnejšia, než si vedeli predstaviť. Musia zničiť ostrov Danu Talis, známy ako mýtická Atlantída, aby moderný svet mohol ďalej existovať. Josh Newman si zvolil, na koho strane bude stáť. Nebude bojovať po boku svojej sestry ani na strane alchymistu Nicholasa Flamela. Ak Sophie nenájde svoje dvojča skôr, ako sa bitka začne, všetko je navždy stratené.

Informácie

Jazyk slovenčina
Prekladateľ Jana Kyseľová
Počet strán 376
EAN 9788056639511
Dátum vydania 3.5.2024
Vek od 12
Formát 130x200 mm
Vydavateľstvo COOBOO
Typ kniha
Väzba viazaná s laminovaným poťahom

Piaty diel dobrodružnej série Tajomstvá nesmrteľného Nicholasa Flamela

Hoci doktora Deeho vyhlásili za utlagu, Machiavelli a Billy Kid uskutočnia plány Temných Starších a vypustia z Alcatrazu na San Francisco príšery, ktoré majú zničiť ľudskú rasu.

Ríša tieňov, v ktorej sa ocitli Scatty a Jana z Arku, je oveľa nebezpečnejšia, než si vedeli predstaviť. Nie sú tu však len tak náhodou – bojovníčky privolali z istého dôvodu. Povolali i Saint-Germaina, Palameda a Shakespeara. Musia cestovať späť v čase na ostrov Danu Talis a zničiť ho. Danu Talis, známy ako mýtická stratená Atlantída, musí padnúť, aby moderný svet mohol ďalej existovať.

Josh Newman si zvolil, na koho strane bude stáť. Nebude bojovať po boku svojej sestry ani na strane alchymistu Nicholasa Flamela. Jeho spojencami sa stali doktor Dee a tajomná Virginia Darová. Koniec sa blíži.

Ak Sophie nenájde svoje dvojča skôr, ako sa bitka začne, všetko je navždy stratené.

Súbory na stiahnutie

pdf Ukážka.pdf

Ďalšie tituly z rady "Tajomstvá nesmrteľného Nicholasa Flamela"

Uživateľská recenzia

Žiadne užívateľské hodnotenia nie sú dostupné.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť
Autor knihy
Michael Scott

Michael Scott

Michael Scott pochádza z Írska a v knižnej tvorbe sa venuje žánrom fantasy, sci-fi či hororu. Pod pseudonymom Anna Dylon píše romantickú prózu. Tvorbe sa venuje viac ako tridsať rokov a na konte má viac ako 100 kníh. Medzi jeho najúspešnejšie tituly patrí séria Tajomstvá nesmrteľného Nicholasa Flamela, ktorá bola adaptovaná na online hru a v príprave je aj filmové spracovanie. Jednotlivé časti série získali mnohé prestížne ocenenia ako Irish Book of the Year, NCSLMA YA Book Award, Children and Young Bloggers Literary Awards a ďalšie.
Zobraziť profil autora
NAPÍŠTE NÁM