EN

Tajomstvá nesmrteľného Nicholasa Flamela 4: Nekromant

Michael Scott


Pokračovanie legendy o večnom živote.
Po záchrane Perenelle Flamelovej z ostrova Alcatraz plného odvekých príšer sú dvojčatá Sophie a Josh opäť v svojom rodnom San Franciscu. Vďaka veľkolepej porážke Deeho uverili, že si môžu na chvíľu oddýchnuť. Rýchlo však zisťujú, že akékoľvek zdržanie môže znamenať smrť pre nich aj pre oboch Flamelovcov, ktorí bez Kódexu rýchlo starnú. Josh im však nedôveruje, navyše nerozumie, prečo jeho sestra áno. Ako sa dá zabrániť zániku sveta, keď aj medzi súrodencami klíči nedôvera, ktoré tam zasial nepriateľ?

Informácie

Číslo dielu 4
Jazyk slovenčina
Originálny názov The Necromancer: The Secrets of the Immortal Nicholas Flamel
Pôvodný jazyk angličtina
Prekladateľ Jana Kyseľová
Počet strán 384
EAN 9788056626665
Dátum vydania 25.2.2022
Vek od 12
Formát 130x200 mm
Vydavateľstvo COOBOO
Hmotnosť 0,51
Typ kniha
Väzba viazaná s laminovaným poťahom

Štvrtý diel dobrodružnej série Tajomstvá nesmrteľného Nicholasa Flamela.

Po záchrane Perenelle Flamelovej z hrôzostrašného ostrova Alcatraz plného odvekých príšer sú dvojčatá Sophie a Josh opäť v svojom rodnom San Franciscu. Vďaka veľkolepej porážke zlovoľného doktora Deeho uverili, že si môžu na chvíľu oddýchnuť. Veľmi rýchlo však zisťujú, že akékoľvek zdržanie pre nich môže znamenať smrť. Pre nich aj pre oboch Flamelovcov, ktorí bez Kódexu rýchlo starnú.

Joshova ďalšia cesta vedie do ríše bájneho Prométea, otca všetkých ľudí a najväčšieho mága ohňa. Sophie zase necháva voľný priechod spomienkam Čarodejnice z Endoru, pretože ju v tom podporila Perenelle. Sľúbila jej, že sa nemá čoho báť. Josh jej však nedôveruje, navyše nerozumie, prečo jeho sestra áno. Ako sa dá zabrániť zániku sveta, keď aj medzi súrodencami klíči semienko nedôvery, ktoré tam zasial nepriateľ?

Súbory na stiahnutie

pdf Ukážka.pdf

Ďalšie tituly z rady "Tajomstvá nesmrteľného Nicholasa Flamela"

Uživateľská recenzia

Žiadne užívateľské hodnotenia nie sú dostupné.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť
Autor knihy
Michael Scott

Michael Scott

Michael Scott pochádza z Írska a v knižnej tvorbe sa venuje žánrom fantasy, sci-fi či hororu. Pod pseudonymom Anna Dylon píše romantickú prózu. Tvorbe sa venuje viac ako tridsať rokov a na konte má viac ako 100 kníh. Medzi jeho najúspešnejšie tituly patrí séria Tajomstvá nesmrteľného Nicholasa Flamela, ktorá bola adaptovaná na online hru a v príprave je aj filmové spracovanie. Jednotlivé časti série získali mnohé prestížne ocenenia ako Irish Book of the Year, NCSLMA YA Book Award, Children and Young Bloggers Literary Awards a ďalšie.
Zobraziť profil autora
NAPÍŠTE NÁM