EN

Všetky knižky označené ako "expedujeme ihneď", objednané do 18.12.2019 pri spôsobe dopravy REMAX, Vám budú s garanciou doručené do Vianoc!

Apolónov pád 2 - Temné proroctvo

Rick Riordan


Apolónove utrpenie sa nekončí! Cesta za ďalším Orákulom vedie na Stredozápad.
Všemocný boh slnka, svetla, liečiteľstva, umenia, lukostreľby, poézie, tanca a proroctiev naďalej trčí v koži smrteľníka Lestera Papadopoulosa. Z jeho nadprirodzených schopností mu nezostala ani jediná a telo nemotorného tínedžera, v ktorom sa ocitol, je len na zlosť. Diove odpustenie a svoje miesto na Olympe však získa späť, iba ak nájde staroveké zdroje proroctiev a oslobodí ich.Našťastie na to nie je sám – po boku má starého známeho Lea Valdéza, jeho draka Festusa a bývalú nymfu Kalypsó.

Informácie

Jazyk slovenčina
Počet strán 400
EAN 9788056404928
Dátum vydania 9.2.2018
Vek od 11
Formát 145x210 mm
Vydavateľstvo Fragment
Hmotnosť 0,66
Typ kniha
Väzba viazaná s laminovaným poťahom a prebalom

Apolónove utrpenie sa nekončí!

Všemocný boh slnka, svetla, liečiteľstva, umenia, lukostreľby, poézie, tanca a proroctiev naďalej trčí v koži smrteľníka Lestera Papadopoulosa. Z jeho nadprirodzených schopností mu nezostala ani jediná a telo nemotorného tínedžera, v ktorom sa ocitol, je len na zlosť. Diove odpustenie a svoje miesto na Olympe však získa späť, iba ak nájde staroveké zdroje proroctiev a oslobodí ich.

Našťastie na to nie je sám – po boku má starého známeho Lea Valdéza, jeho draka Festusa a bývalú nymfu Kalypsó. Cesta za ďalším Orákulom vedie na Stredozápad. Tam Lester objaví veci, o ktorých ako Apolón nemal ani potuchy!

Súbory na stiahnutie

pdf Ukážka.pdf

Ďalšie tituly z rady "Apolónov pád"

Uživateľská recenzia

V súčasnej dobe nie sú vytvorená žiadna užívateľská hodnotenia.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť

Recenzia médii

Fantasy-svet.sk - Rick Riordan: Apolónov pád 2

Hodnotenie autorom recenzie: 100 % Rick Riordan ma nikdy nesklamal a tak tomu bolo aj pri tejto knihe. Jednoducho tohto autora milujem. Pre mňa je už dávno absolútnou jednotkou. Jeho knihy sú vtipné a svieže, no zároveň správne napínavé a dobrodružné. Už v prvom dieli sme zistili, že Apolón je úžasná postava. V tomto sa to len potvrdilo. Nie len pre jeho trefné a často sebestredné poznámky, a...

strana36.blogspot.cz - Apolónov pád #2- Temné proroctvo (Rick R

Druhá časť mi, rovnako ako prvá, potvrdila niekoľko vecí a to, že Rick je geniálny spisovateľ, od ktorého by som si prečítala vyslovene čokoľvek; že vybrať Apolóna ako hlavnú postavu a rozprávača bol naozaj veľmi dobrý nápad a že Percy Jackson a všetky nadväzujúce série budú navždy mojou srdcovkou. (odpustite takéto nadšené srdcervúce úvody, ale ja si nemôžem pomôcť.) Príbeh začína šesť týždňov ...

World of Books - Temné proroctvo

Príbeh boha slnka Apolóna bude ľuďom pripadať veľmi zaujímavý a hlavne, keď bol donútený sa stať človekom, dokonca tínedžerom, ktorý je úplne iný ako sám Apolón. Jeho príbeh pokračuje a hneď vám môžem povedať, že je veľmi zaujímavý. Apolón sa od prvého dielu nijako drasticky nezmenil. Stále je to ten egocentrický, namyslený boh, ktorý sa nonstop sťažuje, že je človek. Možno trošilinku, lebo si ...
NAPÍŠTE NÁM

Budete to vedieť ako prvý!

Zaujíma Vás, aký knižný hit práve vychádza, na aký tovar je výhodná zľava, aká beží súťaž o ceny? Prihláste sa k odberu našich e-mailových noviniek!