EN

Darčeky na zjedenie

Monika Halmos


Smelo hľadajte inšpiráciu medzi našimi receptmi a hlavne raz za čas nezabudnite obdarovať aj sami seba!
Ten, kto si rád všetko dôkladne plánuje, si môže v dostatočnom predstihu pripraviť nejakú lahôdku, ktorá môže poslúžiť aj ako dobrý darček. V auguste si môže uvariť paradajkové čatní, v lete pripraviť kvetinový ocot alebo sirup z citrónovej trávy. Vyznávači zdravej životosprávy s radosťou príjmu domácu müsli tyčinku plnú medu, ovocia a orechov a výborné liečivé cukríky plné vitamínov. Smelo hľadajte inšpiráciu medzi našimi receptmi a hlavne raz za čas nezabudnite obdarovať aj sami seba!

Informácie

Jazyk slovenčina
Pôvodný jazyk maďarčina
Počet strán 80
EAN 9788056600740
Dátum vydania 19.5.2017
Vek od 15
Formát 225x240 mm
Vydavateľstvo CPRESS
Hmotnosť 0,3
Typ kniha
Väzba brožovaná šitá s chlopňami

Ten, kto si rád všetko dôkladne plánuje, si môže v dostatočnom predstihu pripraviť nejakú lahôdku, ktorá môže poslúžiť aj ako dobrý darček. V auguste si môže uvariť paradajkové čatní, v lete pripraviť kvetinový ocot alebo sirup z citrónovej trávy.

Ten, kto sa vyžíva v lahodných chutiach, tomu urobíme obrovskú radosť nejakou gurmánskou zvláštnosťou, či už terinou z kačacej pečene alebo výrazne ochutenými syrovými guľôčkami.

Vyznávači zdravej životosprávy s radosťou príjmu domácu müsli tyčinku plnú medu, ovocia a orechov a výborné liečivé cukríky plné vitamínov.

Mladé začínajúce domáce gazdinky určite poteší darček, z ktorého dokážu samé a za pár minút vyčarovať nejakú lahôdku na stôl.

A tí, ktorí zas nie sú až takí zbehlí v kuchyni, alebo sú príliš šetrní a hľadajú vhodný originálny darček, si môžu doma pripraviť horčicu, šalátovú zálievku alebo rybaciu tortu.

Niekedy však treba doma niečo nájsť aj na poslednú chvíľku. Aj pre takúto situáciu máme, samozrejme, tie správne nápady.

Smelo hľadajte inšpiráciu medzi našimi receptmi a hlavne raz za čas nezabudnite obdarovať aj sami seba!

Uživateľská recenzia

Žiadne užívateľské hodnotenia nie sú dostupné.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť
NAPÍŠTE NÁM