EN

Všetky knižky označené ako "expedujeme ihneď", objednané do 18.12.2019 pri spôsobe dopravy REMAX, Vám budú s garanciou doručené do Vianoc!

Ema ve školce

Gunilla Woldová


Co všechno dělá Ema ve školce? A co se stalo, že Ema musela jet do nemocnice?
Ema chodí do školky ráda. Nejvíc si hraje s Nelou, i když se občas pošťuchují. Ve školce Emu všechno baví, někdy se jí ani nechce domů a maminka musí počkat, než si Ema dohraje. Děti mají ve školce strom, na který mohou šplhat. Tentokrát se Ema s Nelou nepohodly, až Ema spadla. A dole byly dva kameny. Ema se uhodila, až jí teče krev. Musí do nemocnice. Ema ošetření statečně vydrží a při příchodu do školky se usmívá. Ema je hrdinka! V knížce jsou dva příběhy – Ema ve školce a Ema u doktora.

Informácie

Ilustrátor Gunilla Woldová
Jazyk čeština
Rada Ema
Počet strán 32
EAN 9788000047232
Dátum vydania 12.6.2017
Vek od 4
Formát 150x150 mm
Vydavateľstvo ALBATROS
Hmotnosť 0,2
Typ kniha
Väzba viazaná s laminovaným poťahom

Ema chodí do školky ráda. Má tam bezvadné kamarády. Nejvíc si hraje s Nelou, i když se občas pošťuchují. Ve školce Emu všechno baví, někdy se jí ani nechce domů a maminka s bratříčkem musí počkat, než si Ema dohraje.

Děti mají ve školce strom, na který mohou šplhat. Tentokrát se Ema s Nelou nepohodly, která bude sedět na stromě, až Ema spadla. A přímo pod větvemi byly dva velké kameny. Jéje, to se Ema uhodila, až jí teče krev. Musí honem do nemocnice. Pan doktor jí ránu sešije. Ema ošetření statečně vydrží a při příchodu do školky se usmívá. Vždyť to vlastně ani nebolelo. Ema je hrdinka!

V knížce jsou dva krátké příběhy – Ema ve školce a Ema u doktora.

Přečtěte si také knížku Ema Naopak.

Súbory na stiahnutie

pdf Ukážka.pdf

Ďalšie tituly z rady "Ema"

Uživateľská recenzia

V súčasnej dobe nie sú vytvorená žiadna užívateľská hodnotenia.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť
NAPÍŠTE NÁM

Budete to vedieť ako prvý!

Zaujíma Vás, aký knižný hit práve vychádza, na aký tovar je výhodná zľava, aká beží súťaž o ceny? Prihláste sa k odberu našich e-mailových noviniek!