EN

Dobrodružstvá kapitána Bombarďáka

Dav Pilkey


Zoznámte sa s kapitánom Bombarďákom! Jeho identita je TAKÁ utajená, že ani ON SÁM nevie, kto vlastne je!
Zoznámte sa s kapitánom Bombarďákom! Jeho identita je TAKÁ utajená, že ani ON SÁM nevie, kto vlastne je! George a Harold sú najlepší priatelia. Sú to veľmi milí, dobrí a rozkošní chlapci, len… No… Zároveň radi vymýšľajú rôzne vtipy, žartíky či svoje vlastné bláznivé komiksy. A ich najobľúbenejším hrdinom nie je nikto iný ako kapitán Bombarďák! Keď to jedného dňa prestrelia a ich riaditeľ im pohrozí veľkými problémami, ich jedinou nádejou je priviesť svojho superhrdinu k životu!

Informácie

Ilustrátor Dav Pilkey
Číslo dielu 1
Jazyk slovenčina
Prekladateľ Kristína Horková
Počet strán 128
EAN 9788056604830
Dátum vydania 18.5.2018
Vek od 7
Formát 130x190 mm
Vydavateľstvo Fragment
Hmotnosť 0,29
Typ kniha
Väzba viazaná s laminovaným poťahom

George a Harold vytvorili toho najúžasnejšieho hrdinu v histórii svojej základky – a teraz sa ho chystajú priviesť k životu! Zoznámte sa s kapitánom Bombarďákom! Jeho identita je TAKÁ utajená, že ani ON SÁM nevie, kto vlastne je!

George a Harold sú najlepší priatelia. Sú to veľmi milí, dobrí a rozkošní chlapci, len… No… Občas nad nimi zvíťazí ich „bláznivá stránka“, ktorá sa prejavuje vymýšľaním rôznych vtipov a žartíkov. Najradšej zo všetkého však tvoria svoje vlastné komiksy. A ich najobľúbenejším hrdinom nie je nikto iný ako kapitán Bombarďák!

Keď to jedného dňa prestrelia a pán Krupp, riaditeľ základky, kam chlapci chodia, im pohrozí veľkými problémami, ich jedinou nádejou je priviesť svojho superhrdinu k životu!

Prostredníctvom tejto priam poburujúco vtipnej, napínavej a ľahko čitateľnej knihy prináša uznávaný autor, ilustrátor a držiteľ Caldecottovej medaily Dav Pilkey mladým čitateľom dobrodružstvo, aké ešte nezažili! V knihe Dobrodružstvá kapitána Bombarďáka nájdete veselé obrázky na KAŽDEJ strane, a preto predstavuje ideálnu voľbu pre čitateľov-začiatočníkov. Dokonca aj tí najväčší odporcovia čítania si s kapitánom Bombarďákom užijú kopu smiechu.

Váľanie po zemi zaručené!

Súbory na stiahnutie

pdf Ukážka.pdf

Ďalšie tituly z rady "Kapitán Bombarďák"

Uživateľská recenzia

V súčasnej dobe nie sú vytvorená žiadna užívateľská hodnotenia.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť
NAPÍŠTE NÁM

Budete to vedieť ako prvý!

Zaujíma Vás, aký knižný hit práve vychádza, na aký tovar je výhodná zľava, aká beží súťaž o ceny? Prihláste sa k odberu našich e-mailových noviniek!