EN

Vážení zákazníci, z dôvodu inventúry našej spoločnosti je sklad ZATVORENÝ. Expedícia objednávok bude realizovaná po 12. 07. 2020.

Dobrodružstvá kapitána Bombarďáka

Dav Pilkey

5,0
( 1 )

Zoznámte sa s kapitánom Bombarďákom! Jeho identita je TAKÁ utajená, že ani ON SÁM nevie, kto vlastne je!
Zoznámte sa s kapitánom Bombarďákom! Jeho identita je TAKÁ utajená, že ani ON SÁM nevie, kto vlastne je! George a Harold sú najlepší priatelia. Sú to veľmi milí, dobrí a rozkošní chlapci, len… No… Zároveň radi vymýšľajú rôzne vtipy, žartíky či svoje vlastné bláznivé komiksy. A ich najobľúbenejším hrdinom nie je nikto iný ako kapitán Bombarďák! Keď to jedného dňa prestrelia a ich riaditeľ im pohrozí veľkými problémami, ich jedinou nádejou je priviesť svojho superhrdinu k životu!

Informácie

Ilustrátor Dav Pilkey
Číslo dielu 1
Jazyk slovenčina
Počet strán 128
EAN 9788056604830
Dátum vydania 18.5.2018
Vek od 7
Formát 130x190 mm
Vydavateľstvo Fragment
Hmotnosť 0,29
Typ kniha
Väzba viazaná s laminovaným poťahom

George a Harold vytvorili toho najúžasnejšieho hrdinu v histórii svojej základky – a teraz sa ho chystajú priviesť k životu! Zoznámte sa s kapitánom Bombarďákom! Jeho identita je TAKÁ utajená, že ani ON SÁM nevie, kto vlastne je!

George a Harold sú najlepší priatelia. Sú to veľmi milí, dobrí a rozkošní chlapci, len… No… Občas nad nimi zvíťazí ich „bláznivá stránka“, ktorá sa prejavuje vymýšľaním rôznych vtipov a žartíkov. Najradšej zo všetkého však tvoria svoje vlastné komiksy. A ich najobľúbenejším hrdinom nie je nikto iný ako kapitán Bombarďák!

Keď to jedného dňa prestrelia a pán Krupp, riaditeľ základky, kam chlapci chodia, im pohrozí veľkými problémami, ich jedinou nádejou je priviesť svojho superhrdinu k životu!

Prostredníctvom tejto priam poburujúco vtipnej, napínavej a ľahko čitateľnej knihy prináša uznávaný autor, ilustrátor a držiteľ Caldecottovej medaily Dav Pilkey mladým čitateľom dobrodružstvo, aké ešte nezažili! V knihe Dobrodružstvá kapitána Bombarďáka nájdete veselé obrázky na KAŽDEJ strane, a preto predstavuje ideálnu voľbu pre čitateľov-začiatočníkov. Dokonca aj tí najväčší odporcovia čítania si s kapitánom Bombarďákom užijú kopu smiechu.

Váľanie po zemi zaručené!

Súbory na stiahnutie

pdf Ukážka.pdf

Ďalšie tituly z rady "Kapitán Bombarďák"

Uživateľská recenzia

Žiadne užívateľské hodnotenia nie sú dostupné.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť
NAPÍŠTE NÁM