EN

Magická zvířata - Kočičí čáry

Holly Webbová


Nová série pro všechny, kteří někdy zatoužili po tom, aby jejich zvířecí kamarád uměl mluvit!
Od léta stráveného u strýčka Lotka příliš nečekala. Když ale zjistí, že jeho obchůdek s chovatelskými potřebami je plný zvířátek, názor změní. Začne tam trávit čas a svěřovat myškám či koťatům svá tajemství, která by žádnému člověku nikdy neřekla. Jednoho dne se však stane překvapivá věc – zvířátka jí začnou odpovídat! Ukáže se, že mluvení není jediná zvláštní schopnost, kterou ovládají. Je jisté, že tyhle prázdniny budou neobyčejné!

Informácie

Číslo dielu 1
Jazyk čeština
Originálny názov Catmagic
Pôvodný jazyk angličtina
Počet strán 128
EAN 9788025335550
Dátum vydania 25.1.2018
Vek od 9
Formát 129x193 mm
Vydavateľstvo Fragment
Hmotnosť 0,218
Typ kniha
Väzba viazaná s laminovaným poťahom

Od léta stráveného u strýčka Lotka příliš nečekala. Když ale zjistí, že jeho obchůdek s chovatelskými potřebami je plný zvířátek, názor změní. Začne tam trávit čas a svěřovat myškám či koťatům svá tajemství, která by žádnému člověku nikdy neřekla. Jednoho dne se však stane překvapivá věc – zvířátka jí začnou odpovídat!

Ukáže se, že mluvení není jediná zvláštní schopnost, kterou ovládají. Je jisté, že tyhle prázdniny budou neobyčejné!

Súbory na stiahnutie

pdf Ukážka.pdf

Ďalšie tituly z rady "Magické zvieratá"

Uživateľská recenzia

Žiadne užívateľské hodnotenia nie sú dostupné.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť
Autor knihy
Holly Webbová

Holly Webbová

Holly Webb sa narodila v Londýne, dnes žije v meste Reading s manželom a deťmi. Predtým ako sa stala spisovateľkou, stála na druhej strane knihy. Dlhé roky pracovala ako editorka detskej literatúry vo vydavateľstve. Prvú knihu písala počas cesty vlakom z práce a do práce. V slovenskom jazyku vychádzajú jej knihy v sérii Magické zvieratá, Maisie na stope či Kúzelný svet Emily Pierkovej. Dnes už nepíše vo vlaku, ale vo vlastnej pracovni v dome. Na svojom konte má viac ako 100 titulov. Námety na knihy čerpá všade, od domácich miláčikov až po náhodných okoloidúcich. Energiu si dodáva kávou a čokoládou.
Zobraziť profil autora
NAPÍŠTE NÁM