EN

Niečo iné ako navždy

Justin A. Reynolds


Perfektné čítanie pre fanúšikov Johna Greena a Nicoly Yoon.
Jack je večný smoliar a slovom „takmer“ sa dá definovať jeho život. Takmer sa stal skejterom, takmer sa pridal do futbalového tímu. Takmer vyznal lásku najúžasnejšej babe, akú pozná. Potom stretáva Kate a po prekecanom večere nad miskou cereálií zisťuje, že mu je súdená. Mesiace plynú a Jack s Kate objavujú pravú lásku. A boli by navždy šťastní... Ibaže Kate zomrie. Jack sa vracia v čase k ich prvej miske cereálií, aby Kate zachránil. Chce využiť každú ponúknutú šancu. Tentoraz sa s „takmer“ neuspokojí.

Informácie

Ilustrátor Klaudia Bulantová
Jazyk slovenčina
Originálny názov Opposite of Always
Prekladateľ Kristína Balalová
Počet strán 376
EAN 9788056620557
Dátum vydania 15.1.2021
Vek od 12
Formát 130x200 mm
Vydavateľstvo COOBOO
Hmotnosť 0,36
Typ kniha
Väzba brožovaná lepená

Perfektné čítanie pre fanúšikov Johna Greena a Nicoly Yoon.

„Bystré, precítené a nekonečne očarujúce.“

Becky Albertalli, autorka Ja, Simon... proti pravidlám Homo sapiens

Jack je vecný smoliar a slovom „takmer“ sa dá definovať jeho život. Takmer sa stal skejterom, takmer sa pridal do futbalového tímu. Takmer vyznal lásku najúžasnejšej babe, akú pozná.

Potom stretáva Kate a po prekecanom večere nad miskou cereálií zisťuje, že mu je súdená. Mesiace plynú a Jack s Kate objavujú pravú lásku.

A boli by navždy šťastní...

Ibaže Kate zomrie.

A Jack sa vracia v čase k ich prvej miske cereálií, aby Kate zachránil. Chce využiť každú ponúknutú šancu. Tentoraz sa s „takmer“ neuspokojí.

Uživateľská recenzia

Žiadne užívateľské hodnotenia nie sú dostupné.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť
Autor knihy
Justin A. Reynolds

Justin A. Reynolds

Justin A. Reynolds pracoval jako deratizátor v New Yorku, noční hlídač, údržbář v ocelárně, stážista ve výzkumném centru NASA a pokladač koberců (jeho úplně první práce!). Mezitím chodil na několik škol a univerzit, až se konečně usadil na Clevelandské státní univerzitě, kde studoval anglickou literaturu a tvůrčí psaní. Jeho posledním zaměstnáním byla práce ošetřovatele specializujícího se na hematologii a onkologii. Pak vyměnil stetoskop za pero, ale pořád má za to, že si jsou oba tyto nástroje podobné: oba odhalují, co má člověk v  srdci. Žije na severovýchodě Ohia a debutoval románem Opak věčnosti.
View author profile
NAPÍŠTE NÁM