EN

Princezna - Veselé skládání

30 dílků

autora nemá


Složte si pohádku o princeznách!
Ponořte se do kouzelného světa Disney pohádek a prožijte báječná dobrodružství se svými oblíbenými princeznami. Přečtěte si příběhy plné oddanosti, lásky a přátelství, které jsou v této pohádkové knize obohaceny o puzzle skládanky. Vklouzněte do světa snů, krásy a radosti a staňte se alespoň na chvíli princeznami. Kniha obsahuje tři nádherně barevné skládačky, které pomáhají rozvíjet psychomotorické dovednosti dětí, učí je soustředěné práci a podporují prostorovou představivost.

Informácie

Žáner leporelo
Jazyk čeština
Počet strán 10
EAN 9788025241608
Dátum vydania 3.9.2018
Vek od 5
Formát 250x250 mm
Vydavateľstvo Egmont
Edícia Disney
Hmotnosť 0,633
Typ kniha + doplnok
Väzba leporelo knižkové

Ponořte se do kouzelného světa Disney pohádek a prožijte báječná dobrodružství se svými oblíbenými princeznami. Přečtěte si příběhy plné oddanosti, lásky a přátelství, které jsou v této pohádkové knize obohaceny o puzzle skládanky. Vklouzněte do světa snů, krásy a radosti a staňte se alespoň na chvíli princeznami.

Kniha obsahuje tři nádherně barevné skládačky ze 30 dílků, které pomáhají rozvíjet psychomotorické dovednosti dětí, učí je soustředěné práci a podporují prostorovou představivost.

Súbory na stiahnutie

pdf Ukážka.pdf

Ďalšie tituly z rady "Disney Princezná"

Uživateľská recenzia

Žiadne užívateľské hodnotenia nie sú dostupné.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť
NAPÍŠTE NÁM

Budete to vedieť ako prvý!

Zaujíma Vás, aký knižný hit práve vychádza, na aký tovar je výhodná zľava, aká beží súťaž o ceny? Prihláste sa k odberu našich e-mailových noviniek!