EN

Kosmetika hrou

Judita Klimentová


Vyrobte si svoji vlastní kosmetiku. Stojí to za to!
Tato voňavá kuchařka přináší návody na výrobu čistě přírodní kosmetiky a drogerie, které jsou v souladu s přírodou, netoxické a ekologicky šetrné. Najdete zde recepty na přípravky k péči o obličej, tělo i vlasy s ohledem na roční období a typ pleti. Prostor je věnován také dětské kosmetice a domácí drogerii. Odhalíte tajemství esenciálních olejů a bylinek a zjistíte, jaké pomůcky a ingredience používat. Díky názorným fotopostupům vše zvládne i naprostý začátečník.

Informácie

Ilustrátor Michaela Doušová
Jazyk čeština
Počet strán 128
EAN 9788025339039
Dátum vydania 1.11.2018
Vek od 18
Formát 170x228 mm
Vydavateľstvo Fragment
Hmotnosť 0,641
Typ kniha
Väzba mäkké dosky z kartónu

Tato voňavá kuchařka je plná báječných receptů, inspiraci na víkendovou večeři ale nečekejte. Přináší totiž návody na výrobu čistě přírodní kosmetiky a drogerie, které jsou v souladu s přírodou, netoxické a ekologicky šetrné.

Autorka se tomuto tématu věnuje již řadu let. Bohaté zkušenosti, které nasbírala v Čechách i v zahraničí, předává dál prostřednictvím svého blogu a workshopů. To nejzajímavější nyní vybrala a připravila pro vás.

V knize najdete recepty na výrobu přípravků k péči o obličej, tělo i vlasy s ohledem na roční období a typ pleti. Prostor je věnován také dětské kosmetice a domácí drogerii – přípravkům na praní, čištění či dezinfekci.

Odhalíte tajemství esenciálních olejů a bylinek a dozvíte se vše o jejich blahodárném vlivu na naše tělo. Zjistíte, jaké pomůcky a ingredience použít a kde je sehnat. Díky názorným fotopostupům vše zvládne i naprostý začátečník.

Vyrobte si svoji vlastní kosmetiku. Stojí to za to!

Súbory na stiahnutie

pdf Ukážka.pdf

Uživateľská recenzia

Žiadne užívateľské hodnotenia nie sú dostupné.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť
Autor knihy
Judita Klimentová

Judita Klimentová

Judita Klimentová sa k výrobe domácich prírodných prípravkov dostala postupne cez zber byliniek a varenie domácich pochutín. Veľkým impulzom bolo, keď prvý raz vyrobila prírodné vegánskej mydlo. V roku 2008 našla na webe návod, ako ho vyrobiť, myšlienka ju nadchla a keďže bolo pred Vianocami, zatiahla do svojho skvelého plánu aj rodinu. Bola výrobou mydiel posadnutá a všade, kam chodila, o nich rozprávala. Až ju napokon kamarát prihlásil na vianočný trh v krtkovej kolónii a bolo treba vyrobiť mydiel viac. Tým sa odštartovalo celé zoskupenie D.I.Y. Snílci. Počas ciest po Indii sa dozvedela o využití indického korenia a olejov z hľadiska Ajurvédy a začala to spájať s masážami. Od roku 2014 vedie spolu so svojou skupinou kurzy výroby prírodnej kozmetiky, predáva suroviny a spravuje webové stránky.
Zobraziť profil autora
NAPÍŠTE NÁM