EN

Časodejovia 4 - Krycie meno

Natalja Ščerba


Štvrtý diel najúspešnejšej ruskej fantasy série o kúzelníkoch, ktorí čarujú s časom.
Vasilisa sa presťahuje do Černodolu, kde konečne začne študovať pravé časodejníctvo. Od novej kamarátky Búrky sa naučí nielen okrídlený boj, ale aj bojové efery. Doba je zlá a každý sa musí vedieť postarať sám o seba. Kľučiari sa chystajú na výpravu do Rozoklaného zámku hľadať kúzelné komnaty. Nič však nie je jednoduché. Odhaliť tajomstvo starobylého zámku sa nesnažia iba oni. Nájde Vasilisa záhadnú Čiernu komnatu? Aké tajomstvo sa v nej ukrýva?

Informácie

Číslo dielu 4
Jazyk slovenčina
Originálny názov Časodeji 4 - Časovoje imja
Pôvodný jazyk ruština
Séria Časodejovia
Počet strán 360
EAN 9788056604557
Dátum vydania 11.5.2018
Vek od 11
Formát 152x228 mm
Vydavateľstvo Fragment
Hmotnosť 0,67
Typ kniha
Väzba viazaná s laminovaným poťahom

V štvrtom diele ságy o kúzelníkoch, ktorí vedia čarovať s časom, budú kľučiari hľadať Rozoklaný zámok...

Vasilisa začala konečne študovať skutočné časodejníctvo. V Černodole – na zámku Kráľovnej temných víl zdokonaľuje po boku svojej kamarátky Búrky svoje bojové schopnosti. Doba je zlá a každý sa musí vedieť postarať o seba sám. Feš sa Vasilise stále vyhýba, zato Mark sa podozrivo usiluje votrieť do jej priazne. Vasilisa netuší, že chce na Astragorovo prianie zistiť jej krycie meno.

Kľučiari sa chystajú prehľadať komnaty Rozoklaného zámku, ku ktorým majú kľúče. Nie sú však sami, odhaliť tajomstvo sa snaží celý rad mocných časodejov.

Podarí sa kľučiarom nájsť tajomnú Čiernu komnatu? Zmieri sa Vasilisa s Fešom? Vyhrá temponaháňačku so svojím lunovtákom Snežienkou? Objaví znova svoj vzácny dar – časový flér?

Súbory na stiahnutie

pdf Ukážka.pdf

Ďalšie tituly z rady "Časodejovia"

Uživateľská recenzia

Žiadne užívateľské hodnotenia nie sú dostupné.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť
Autor knihy
Natalja Ščerba

Natalja Ščerba

Natalja Ščerba pochádza z Bieloruska, žije na Ukrajine a svoje romány píše v ruskom jazyku. Vo svojich dielach pracuje so slovanskou kultúrou a mytológiou. Zameriava sa na fantastiku pre mladých čitateľov. K jej najobľúbenejším dielam patrí séria Časodejovia, za ktorú získala mnohé ocenenia.
Zobraziť profil autora
NAPÍŠTE NÁM