EN

Aktuálne už negarantujeme doručenie objednávok do Vianoc.

Bohovia Olympu – Hádesov chrám

Rick Riordan


Príbeh Percyho Jacksona a jeho priateľov pokračuje... Sedem hrdinov musí znovu nasadiť svoje životy za záchranu bohov, ľudstva a celej civilizácie.
Čas sa kráti… Bránu smrti, tajomný priechod medzi svetom živých a mŕtvych, ovládla Gaia so svojimi pomocníkmi. Zástupy netvorov prúdia na zem a chystajú sa prevziať vládu nad svetom.

Informácie

Jazyk slovenčina
Počet strán 560
EAN 9788056404850
Dátum vydania 19.1.2018
Vek od 13
Formát 145x210 mm
Vydavateľstvo Fragment
Hmotnosť 0,77
Typ Kniha
Väzba viazaná s papierovým poťahom bez laminác

Čas sa kráti… Bránu smrti, tajomný priechod medzi svetom živých a mŕtvych, ovládla Gaia so svojimi pomocníkmi. Zástupy netvorov prúdia na zem a chystajú sa prevziať vládu nad svetom. Prídu Percy a jeho priatelia na to, ako bránu zavrieť? Dokážu sa vrátiť z hlbín Tartaru, najtemnejšej časti podsvetia, ktorému vládne boh mŕtvych Hádes? Nebude to jednoduché! Sedem hrdinov z Proroctva musí znovu nasadiť svoje životy za záchranu bohov, ľudstva a celej civilizácie.

Súbory na stiahnutie

pdf Ukážka.pdf

Ďalšie tituly z rady "Bohovia Olympu"

Uživateľská recenzia

V súčasnej dobe nie sú vytvorená žiadna užívateľská hodnotenia.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť

Recenzia médii

Fantaztika - ecenzia knihy Bohovia Olympu 4

Kniha Hádesov chrám opäť začína v momente kedy predchádzajúca kniha skončila. Hneď v úvode je čitateľ vhodený do víru akcie a napätia. Táto akcia v podstate pretrváva až do konca knihy. V príbehu sa síce nachádza zopár oddychových a slabších pasáží, ale je ich tu len veľmi máličko. Hádesov chrám je jedna z mála kníh, ktoré sa dajú prečítať na jedno posedenie. Je síce trošku House of hadesobjemnejš...
NAPÍŠTE NÁM

Budete to vedieť ako prvý!

Zaujíma Vás, aký knižný hit práve vychádza, na aký tovar je výhodná zľava, aká beží súťaž o ceny? Prihláste sa k odberu našich e-mailových noviniek!