EN

Bohovia Olympu – Hádesov chrám

Rick Riordan


Príbeh Percyho Jacksona a jeho priateľov pokračuje... Sedem hrdinov musí znovu nasadiť svoje životy za záchranu bohov, ľudstva a celej civilizácie.
Čas sa kráti… Bránu smrti, tajomný priechod medzi svetom živých a mŕtvych, ovládla Gaia so svojimi pomocníkmi. Zástupy netvorov prúdia na zem a chystajú sa prevziať vládu nad svetom.

Informácie

Číslo dielu 4
Jazyk slovenčina
Originálny názov Heroes of Olympus 4 - House of Hades/Nancy Gallt
Pôvodný jazyk angličtina
Počet strán 560
EAN 9788056404850
Dátum vydania 19.1.2018
Vek od 13
Formát 145x210 mm
Vydavateľstvo Fragment
Hmotnosť 0,77
Typ kniha
Väzba viazaná s papierovým poťahom bez laminác

Čas sa kráti… Bránu smrti, tajomný priechod medzi svetom živých a mŕtvych, ovládla Gaia so svojimi pomocníkmi. Zástupy netvorov prúdia na zem a chystajú sa prevziať vládu nad svetom. Prídu Percy a jeho priatelia na to, ako bránu zavrieť? Dokážu sa vrátiť z hlbín Tartaru, najtemnejšej časti podsvetia, ktorému vládne boh mŕtvych Hádes? Nebude to jednoduché! Sedem hrdinov z Proroctva musí znovu nasadiť svoje životy za záchranu bohov, ľudstva a celej civilizácie.

Súbory na stiahnutie

pdf Ukážka.pdf

Ďalšie tituly z rady "Bohovia Olympu"

Uživateľská recenzia

Žiadne užívateľské hodnotenia nie sú dostupné.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť
Autor knihy
Rick Riordan

Rick Riordan

Rick Riordan pred kariérou spisovateľa pracoval ako učiteľ anglického jazyka a histórie na stredných školách. Ako spisovateľ debutoval sériou mysterióznych príbehov pre dospelých, získal za ne významné ocenenia Edgar Award, Anthony Award a Shamus Award. Detské a mládežnícke príbehy začal vymýšľať vďaka svojim deťom. Dnes patrí medzi najpredávanejších autorov kníh pre deti a mládež, ktoré sa predávajú v miliónových nákladoch a boli preložené do takmer 40 jazykov. Vo vydavateľstve Fragmet vychádzajú jeho série Magnus Chase, Apolónov pád či Percy Jackson.
Zobraziť profil autora

Recenzia médii

Fantaztika - ecenzia knihy Bohovia Olympu 4

Kniha Hádesov chrám opäť začína v momente kedy predchádzajúca kniha skončila. Hneď v úvode je čitateľ vhodený do víru akcie a napätia. Táto akcia v podstate pretrváva až do konca knihy. V príbehu sa síce nachádza zopár oddychových a slabších pasáží, ale je ich tu len veľmi máličko. Hádesov chrám je jedna z mála kníh, ktoré sa dajú prečítať na jedno posedenie. Je síce trošku House of hadesobjemnejš...
NAPÍŠTE NÁM