EN

Vážení zákazníci, z dôvodu inventúry našej spoločnosti je sklad ZATVORENÝ. Expedícia objednávok bude obnovená od 12. 07. 2022. Využite skvelú zľavu 25% počas inventúry!

Čarodol – Magický náramek

Natalja Ščerba


1. díl napínavé fantasy trilogie od autorky Časodějů
Od dědictví po své prababičce si Táňa nic neslibovala. Když ale dorazí do chaloupky v zapadlé karpatské vesnici, najde zvláštní stříbrný náramek ve tvaru ještěrky. V okamžiku, kdy si jej navlékne, se ocitne v kouzelném světě mágů a vědem. Pradávný šperk dodá křehké dvacetileté dívce nadlidské schopnosti, které ale neumí ovládat. Svět mágů je nebezpečný a před ní stojí mnoho otázek. Na tom, jak Táňa odpoví, přitom závisí mnohé.

Informácie

Žáner YA fantasy
Ilustrátor Olga Zakis
Číslo dielu 1
Jazyk čeština
Originálny názov Čarodol 1 - Čarodolskij braslet
Pôvodný jazyk ruština
Séria Čarodol
Počet strán 344
EAN 9788025338940
Dátum vydania 25.10.2018
Vek od 15
Formát 135x203 mm
Vydavateľstvo Fragment
Hmotnosť 0,503
Typ kniha
Väzba viazaná s laminovaným poťahom

Hrdinové starých slovanským mýtů, rodinná prokletí a tajemství ožívají ve skvělé fantasy zasazené do romantického prostředí divokých Karpat.

Od dědictví po své prababičce si Táňa nic neslibovala. Čekala hromádku šatů prožraných od molů, staré knihy, v lepším případě album s fotkami. Když ale do chaloupky v zapadlé karpatské vesnici dorazí, čeká tam na ni zvláštní stříbrný náramek ve tvaru ještěrky. V okamžiku, kdy si jej navlékne, ocitne se v kouzelném světě mágů a vědem.

Díky starému šperku získá křehká dvacetiletá dívka nadlidské síly. Bude je ale umět ovládat? Svět mágů je nebezpečný a před ní stojí mnoho otázek. Je možné milovat nepřítele a nenávidět milovaného člověka? Jak poznat, kdo je přítel a kdo ne? Na tom, jak Táňa odpoví, závisí mnohé…

První díl nové fantasy trilogie od autorky Časodějů!

Súbory na stiahnutie

pdf Ukážka.pdf

Ďalšie tituly z rady "Čarodol"

Uživateľská recenzia

Žiadne užívateľské hodnotenia nie sú dostupné.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť
Autor knihy
Natalja Ščerba

Natalja Ščerba

Natalja Ščerba pochádza z Bieloruska, žije na Ukrajine a svoje romány píše v ruskom jazyku. Vo svojich dielach pracuje so slovanskou kultúrou a mytológiou. Zameriava sa na fantastiku pre mladých čitateľov. K jej najobľúbenejším dielam patrí séria Časodejovia, za ktorú získala mnohé ocenenia.
Zobraziť profil autora
NAPÍŠTE NÁM