EN

Disney - Život a doba Skrblíka McKváka

Walt Disney, Don Rosa


Neuvěřitelné příběhy Skrblíka McKváka z doby, než se stal nejbohatším kačerem na světě!
Život a doba Skrblíka McKváka je souborem dvanácti příběhů, které mapují celoživotní příhody nejbohatšího kačera na světě, jak jej barvitě vykreslil podle svých představ známý interpret disneyovského světa Don Rosa. Vydejte se po Skrblíkových šlépějích ze skotského Glasgow a Vysočiny přes prérie i řeky tehdy divoké Ameriky, Klondike, jižní Afriku i Austrálii, poznejte jeho rodinu a těšte se ze všech neuvěřitelných dobrodružství, jež zažil!

Informácie

Žáner komiks
Jazyk čeština
Počet strán 264
EAN 9788025242322
Dátum vydania 16.4.2018
Vek od 7
Formát 160x244 mm
Vydavateľstvo Egmont
Hmotnosť 0,597
Typ kniha
Väzba viazaná s laminovaným poťahom

Život a doba Skrblíka McKváka je souborem dvanácti příběhů, které mapují celoživotní příhody nejbohatšího kačera na světě, jak jej barvitě vykreslil podle svých představ známý interpret disneyovského světa Don Rosa.

Vydejte se po Skrblíkových šlépějích ze skotského Glasgow a Vysočiny přes prérie i řeky tehdy divoké Ameriky, Klondike, jižní Afriku i Austrálii, poznejte jeho rodinu a těšte se ze všech neuvěřitelných dobrodružství, jež zažil!

Súbory na stiahnutie

pdf Ukážka.pdf

Uživateľská recenzia

V súčasnej dobe nie sú vytvorená žiadna užívateľská hodnotenia.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť

Recenzia médii

sufloviny.sk - Život a doba Skrblíka McKváka

Najočakávanejšia a najkáčerovatejšia klasika z dielne Dona Rosu odkrýva záhadnú minulosť najbohatšieho káčera v Káčerove. Nie je ním nik iný, ako Skrblík McKvák (u nás známy ako Držgroš McDuck), šetrný dobrodruh, ktorého netreba azda ani predstavovať. Stačí spomenúť jeho meno a každému sa ihneď vybaví obrovský trezor plný mincí, dobrodružné výpravy za pokladmi a šťastná minca, ktorej vďačí za svoj...
NAPÍŠTE NÁM

Budete to vedieť ako prvý!

Zaujíma Vás, aký knižný hit práve vychádza, na aký tovar je výhodná zľava, aká beží súťaž o ceny? Prihláste sa k odberu našich e-mailových noviniek!