EN

Vážení zákazníci, z dôvodu inventúry našej spoločnosti je sklad ZATVORENÝ. Expedícia objednávok bude obnovená v pondelok 12. 07. 2022.

Ostrov na konci všeho

Kiran Millwood Hargrave


Dojemný příběh o statečnosti a ztrátě od autorky Dívky z inkoustu a hvězd
Ami žije se svojí nemocnou matkou na ostrově, který je omýván mořem stejně modrým jako blankytná obloha. Miluje to tu a nikdy by ji nenapadlo, že bude muset tento ráj opustit. Příchod krutého generála Zamory ale vše změní. Z jeho rozhodnutí je na ostrově zřízena kolonie pro nemocné leprou a všichni zdraví lidé musí odjet pryč. Ami je převezena do sirotčince na jiný ostrov, ale nemyslí na nic jiného, než jak se dostat zpět…

Informácie

Jazyk čeština
Originálny názov The Island at the End of Everything
Pôvodný jazyk angličtina
Počet strán 248
EAN 9788025339367
Dátum vydania 22.11.2018
Vek od 13
Formát 135x198 mm
Vydavateľstvo Fragment
Hmotnosť 0,267
Typ kniha
Väzba brožovaná šitá s chlopňami

Ami žije se svojí nemocnou matkou na ostrově, který je omýván mořem stejně modrým jako blankytná obloha. Miluje to tu a nikdy by ji nenapadlo, že bude muset tento ráj opustit. Příchod krutého generála Zamory ale vše změní. Z jeho rozhodnutí je na ostrově zřízena kolonie pro nemocné leprou a všichni zdraví lidé musí odjet pryč.

Ami je převezena do sirotčince na jiný ostrov, nemyslí ale na nic jiného, než jak se dostat zpět. Dokáže s pomocí dívky s medovýma očima a motýlím jménem najít cestu domů, k ostrovu na konci všeho?

Uživateľská recenzia

Žiadne užívateľské hodnotenia nie sú dostupné.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť
Autor knihy
Kiran Millwood Hargrave

Kiran Millwood Hargrave

Kiran Millwood Hargrave sa narodila v Surrey. Keď bola malé dievčatko chcela byť mačkou, majiteľkou mačky alebo prvou ženou na Marse. Splnilo sa jej len jedno prianie. V dospelosti však zistila, že vďaka knihám a písaniu sa môže stať kýmkoľvek chce. Počas štúdia na vysokej škole sa začala venovať písaniu poézie. Vyšli jej tri zbierky. Jej prozaickým debutom bola kniha Dievča z atramentu a hviezd, za ktorú získala aj ocenenia ako Waterstones Children’s Book Prize a British Book Awards Children’s Book of the Year. Kiran žije v Oxforde s manželom a mačkou Lunou. Viac sa môžete dozvedieť na jej webe www.kiranmillwoodhargrave.co.uk
Zobraziť profil autora
NAPÍŠTE NÁM