EN

Když zpívají cvrčci

Charles Martin


Naděje někdy přichází z nečekaných míst
Reese Mitch je nemluvný samotář. Celé dny tráví u jezera Burton, opravuje lodě a snaží se zapomenout na minulost… Pak se ale shodou okolností setká s Annie, sedmiletou holčičkou s nemocným srdcem, a náhle stojí před obtížnou volbou. Možná by mohl dívce pomoci, ale dokáže překonat vlastní bolest a čelit svým tragickým vzpomínkám?

Informácie

Jazyk čeština
Originálny názov When Crickets Cry
Pôvodný jazyk angličtina
Počet strán 352
EAN 9788026712558
Dátum vydania 20.9.2018
Vek od 15
Formát 130x200 mm
Vydavateľstvo MOTTO
Hmotnosť 0,509
Typ kniha
Väzba viazaná s papier. poťahom s lam. prebal

Na náměstí ospalého jižanského městečka stojí stánek s citronovou limonádou, který provozuje sedmiletá Annie. Má nemocné srdce a prodejem limonády si vydělává peníze na operaci, která by jí mohla zachránit život.

Shodou okolností se u jejího stánku zastaví nemluvný samotář Reese Mitch, který se po tragické smrti své manželky vzdal práce chirurga a uchýlil se k jezeru Burton, kde opravuje lodě a snaží se zapomenout na minulost.

Jejich životy se po osudovém setkání navždy změní a Reese náhle stojí před těžkým rozhodnutím: aby mohl Annie pomoci, bude muset čelit svým bolestným vzpomínkám.

Súbory na stiahnutie

pdf Ukážka.pdf

Uživateľská recenzia

Žiadne užívateľské hodnotenia nie sú dostupné.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť
Autor knihy
Charles Martin

Charles Martin

Svetoznámy autor Charles Martin žije na juhu USA, študoval anglistiku a žurnalistiku. Pracoval ako poisťovací maklér, ale celý čas túžil stať sa spisovateľom. Prvé poviedky začal písať ako pätnásťročný. Na ceste za jeho snom ho výrazne podporovala manželka Christie, s ktorou prežil už takmer polovicu svojho života. Dnes je autorom viac ako pätnástich úspešných románov, ktoré vyšli v takmer 20 krajinách sveta. Podľa románu Hora medzi nami bol nakrútený film s Kate Winslet v hlavnej úlohe. Vo voľnom čase sa venuje streľbe z luku či taekwondu spolu so svojimi troma synmi. Jeho romány sa tešia veľkému úspechu aj medzi slovenskými čitateľkami a čitateľmi. Ak máte radi láskavé príbehy, ktoré vás prinútia zamyslieť sa, a zároveň vás aj pohladia na duši, knihy Charlesa Martina sú to pravé pre vás.
Zobraziť profil autora
NAPÍŠTE NÁM