EN

Čo má kengura vo vaku

alebo ako zvieratá vychovávajú svoje mláďatá

Pavla Hanáčková

5,0
( 1 )

Spoznaj zvieracích rodičov
Keď sa ľuďom narodí bábätko, venujú mu všetku svoju lásku, pozornosť a starostlivosť. Ako to ale chodí vo svete zvierat? Sú aj zvieratá starostliví rodičia? Divili by ste sa, aké je rodičovstvo vo zvieracej ríši rozmanité. Vydaj sa s nami na cestu prírodou a spoznaj rozličné zvieracie rodiny a ich prístupy k výchove. Uvidíš, že vo všetkých prípadoch to má príroda veľmi dobre vymyslené.

Informácie

Jazyk slovenčina
Počet strán 36
EAN 9788000051758
Dátum vydania 21.12.2018
Vek od 6
Formát 215x280 mm
Vydavateľstvo ALBATROS
Hmotnosť 0,451
Typ kniha
Väzba viazaná s laminovaným poťahom

Keď sa ľuďom narodí bábätko, venujú mu všetku svoju lásku, pozornosť a starostlivosť. Stará sa mamička, otecko, prarodičia aj súrodenci. Ako to ale chodí vo svete zvierat? Sú aj zvieratá starostliví rodičia? Divili by ste sa, aké je rodičovstvo vo zvieracej ríši rozmanité. Nájdete rodičov, ktorí sa na výchove podieľajú rovným dielom a svojim drobčekom vštepujú všetko, čo budú v živote potrebovať. V iných rodinách má výchovu na starosti mamička, ktorá to však zvláda ľavou zadnou. Nájdete aj takých rodičov, ktorí sa o svoje mladé nestarajú, buď to nechajú na druhých, alebo napospas osudu. Vydaj sa s nami na cestu prírodou a spoznaj rozličné zvieracie rodiny a ich prístupy k výchove. Uvidíš, že vo všetkých prípadoch to má príroda veľmi dobre vymyslené.

Súbory na stiahnutie

pdf Ukážka.pdf

Uživateľská recenzia

Dominika Štefčíková
Rozkošná detská kniha plná pekných ilustrácií. Zaujímavé fakty sa budú deťom určite páčiť.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť

Recenzia médii

Fantasy-svet.sk - Čo má kengura vo vaku

O výchove a ťažkostiach, ktoré sa s ňou spájajú, by vám Pavla Hanáčková mohla porozprávať nie jeden, ani dva, či tri zaujímavé príbehy, ale rovno by vystačili na jednu knihu. Lenže práve tých má táto zručná spisovateľka a vychovávateľka detí rôzneho veku na konte hneď niekoľko. Každá jedna je však unikátna a zaslúži si byť vo vašej knižnej zbierke. Prečo? Pretože vtipným spôsobom učí deti budovať...
NAPÍŠTE NÁM

Budete to vedieť ako prvý!

Zaujíma Vás, aký knižný hit práve vychádza, na aký tovar je výhodná zľava, aká beží súťaž o ceny? Prihláste sa k odberu našich e-mailových noviniek!